Strony (8):    1 ... 3 4 5 6 7 8   
Mariobiker   04-09-2013, 13:48
#41
Jakub.P napisał(a):Może wpadnę Smile
Kuba masz być ;-) bo inaczej znowu będziesz leniuchował całą niedzielę :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jakub.P   04-09-2013, 14:28
#42
W sobotę organizuje event, więc trzeba będzie odpocząć.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
destruct   05-09-2013, 08:30
#43
Jakub.P napisał(a):W sobotę organizuje event, więc trzeba będzie odpocząć.

Na kaca najlepsza jest praca Smile

Wczoraj tam byłem, pokrzywami się poparzyłem i rekreacyjnie kółko Jastków Snopków Ciecierzyn Rudka Nasutów zrobiłem. Nie wiem jak koledzy i koleżanki z czasem stoją - ale może wąwozy snopkowskie z Lasami Kozłowieckimi połączyć Wink albo Poprzecznymi Dołami jak było planowane w ub. tygodniu.

Tak czy inaczej na 90% pozwolę sobie na przybycie.
Jurek S   05-09-2013, 08:40
#44
destruct napisał(a):(...) Nie wiem jak koledzy i koleżanki z czasem stoją - ale może wąwozy snopkowskie z Lasami Kozłowieckimi połączyć Wink albo Poprzecznymi Dołami jak było planowane w ub. tygodniu.

Tak czy inaczej na 90% pozwolę sobie na przybycie.

Robimy wyjazd tak jak było planowane w ub tygodniu :-) Czyli Poprzeczne Doły i wąwozy Snopkowskie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Arek   05-09-2013, 18:23
#45
Hm to może i ja bym stare kości rozruszal?
mraugorzata   05-09-2013, 21:13
#46
Nigdy nie lubiłam pytań o tempo, ale... Jest jakieś ograniczenie czasowe, bo nie wiem czy mogę przyjechać, czy znowu mnie urwiecie Undecided

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   05-09-2013, 22:25
#47
mraugorzata napisał(a):Nigdy nie lubiłam pytań o tempo, ale... Jest jakieś ograniczenie czasowe, bo nie wiem czy mogę przyjechać, czy znowu mnie urwiecie Undecided

Gosiu, mam czas do 19 więc pełna rekreacja. No i będę miał specjalne uważanie na Ciebie :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   07-09-2013, 21:58
#48
To w takim razie może się pojawię :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
ArtiArt   08-09-2013, 09:44
#49
Się wybieram

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   08-09-2013, 09:55
#50
mraugorzata napisał(a):To w takim razie może się pojawię :-P

To w takim razie pojaw się. Ci, którzy mieli wybrać się z Damianem na całodzienną wyprawę chyba już w drodze na ustawkę więc ja zapraszam pozostałych na popołudniowe szaleństwo ;-) na łonie przyrody. No nie, przesadziłem :lol: . Chodzi mi o jazdę w pięknych okolicznościach przyrody :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (8):    1 ... 3 4 5 6 7 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.