Strony (53):    1 ... 47 48 49 50 51 ... 53   
JuraS   05-05-2014, 23:01
slonko_k napisał(a):Ciekawe, czym zaskoczy nas paparazzi wyjazdu, czyli Yanq
Yanq był nie tylko paparatzzi wyjazdu,ale również pięknie śpiewał,przebijając chyba nawet ArtiArta i Rado ;-) .
Noorbi napisał(a):ArtiArt napisał/a:
A może by tak gdzieś za jakiś miesiąc spotkać się całą ekipą na mieście i powspominać (uzupełnić luki w pamięci) chwile wspólnie spędzone .

Dobry pomysł nie jest zły...
Może w Mariano Italiano :?: :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   05-05-2014, 23:03
Ciąg dalszy tutaj :mrgreen:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 042c#81103

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   05-05-2014, 23:08
W krótkich żołnierskich słowach dziękuję za mile spędzoną majówkę. Damian wielki szacun. Ogarnąłeś nawet te rzeczy, których nie można ogarnąć.
Traki już były wrzucone więc tylko wrzucam kilka zdjęć KLIK

Pozdrawiam
ArtiArt
Yanq   07-05-2014, 00:12
Mili moi - trochę to trwało ale wyjazd był długi to i fotek sporo. Wrzucam bez obróbek i poprawek, usunąłem tylko nieostre i zdublowane. Przez zdjęcia i filmiki nadal mam niedobory snu a tu trzeba jeszcze listę przebojów układać.
Nie przedłużam - dajcie znać gdyby coś nie chodziło bo debiutuję z nowym serwerem gdyż na picasie nie można wrzucać filmików. Miłego oglądania
Dzień pierwszy
Dzień drugi
Dzień trzeci
Dzień czwarty

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   07-05-2014, 10:37
Wszystko się pięknie otworzyło. Ale z tego co widziałem to był tylko jeden filmik. No i właśnie w związku z nim prośba: Nie podpuszczajcie ;-) Bartka bo to człowiek wielkiego serca i będzie chciał dla nas wszystko zrobić :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
truskafka   07-05-2014, 10:51
Bartusia nie trzeba do niczego podpuszczać, On wszystko tak sam z siebie Smile, serce ma na dłoni normalnie Big Grin

nie mam pytań Tongue
https://onedrive.live.com/?cid=325C57CA ... d_jggGHZbs
Najlepszy komentarz, jak nam się chciało odjeżdżać Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
damian.s   07-05-2014, 10:56
Jurek S napisał(a):Ale z tego co widziałem to był tylko jeden filmik.
To coś Jurku słabo patrzyłeś - ja tam filmików widziałem o wiele, wiele więcej - z pierwszego dnia chyba z 15 :-) Na razie przejrzałem bardzo pobieżnie galerię Janka, wieczorem obejrzę sobie ze szczegółami - przy żubrze :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   07-05-2014, 11:40
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ale z tego co widziałem to był tylko jeden filmik.
To coś Jurku słabo patrzyłeś - ja tam filmików widziałem o wiele, wiele więcej - z pierwszego dnia chyba z 15 :-) Na razie przejrzałem bardzo pobieżnie galerię Janka, wieczorem obejrzę sobie ze szczegółami - przy żubrze :-P
Już wszystko jasne. Jest OK :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   07-05-2014, 12:28
Gdzie ja jestem na zdjęciach przy ognisku w piątkowy wieczór Idea , chyba ktoś manipulował przy zdjęciach prawdy....
Damianq reaguj, tak nie może być, co to za mistyfikacja :?:

Terenikiem to ciągnikiem.
Mariobiker   07-05-2014, 14:32
damian.s napisał(a):Na razie przejrzałem bardzo pobieżnie galerię Janka, wieczorem obejrzę sobie ze szczegółami - przy żubrze
Janek poszalał :mrgreen: ale to bardzo dobrze. Fotek nigdy za dużo. Fajnie się ogląda przy obiedzie ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (53):    1 ... 47 48 49 50 51 ... 53   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.