Strony (3):    1 2 3   
mani_73   01-11-2013, 05:54
#11
JAK ŻYĆ... :oops:

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Jurek S   01-11-2013, 09:15
#12
Panowie więcej optymizmu :mrgreen: Może jeszcze się spotkamy

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KrzysiekP   01-11-2013, 09:23
#13
A jak spadnie śnieg to może być i tak :
http://www.youtube.com/watch?v=5CDdNskhK3Y

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
KermitOZ   01-11-2013, 11:41
#14
Tomek, sorki, na moje usprawiedliwienie mam tylko to, że napisałem naprawdę wcześnie Smile

A skoro tak jutubem zapuszczacie to ode mnie piosenka, która spokojnie mogłaby się stać hymnem nocnopatrolowym: http://youtu.be/TcNA3H1PVpE :mrgreen:

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Irek   01-11-2013, 14:11
#15
KermitOZ napisał(a):A skoro tak jutubem zapuszczacie to ode mnie piosenka, która spokojnie mogłaby się stać hymnem nocnopatrolowym: http://youtu.be/TcNA3H1PVpE :mrgreen:
He he dobre, myślę że trafiłeś w Maćka gust muzyczny:-)
MaciekNP   01-11-2013, 15:20
#16
Wyjazd chyba można zaliczyć za udany. Trzepaki, które zostały przed kompem mogą tylko żałować! ;-)

Grześ jak zwykle się nie postarał ale już mu przekazałem pozdrowienia od Tomka. Dobrze, że Tomek nie ma konta na forum bo pewnie by ostrzeżenie od Grzesia dostał. ;-)

Ze Sławkiem musieliśmy się minąć na centymetry. Szkoda też, że nie spotkaliśmy Barta z Manim bo pewnie mieli coś na rozgrzewkę, a temperatura taka, że polepszacz do paliwa w bidonach był jak najbardziej wskazany. Następnym razem Panowie weźcie radyjko to złapiemy się gdzieś na trasie! ;-)

Lajk: komentarz Irka zignoruję, share: dam mu ostrzeżenie... Ooops to nie ten portal... ;-)

Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Ex Driver   01-11-2013, 16:55
#17
MaciekNP napisał(a):Trzepaki, które zostały przed kompem mogą tylko żałować!

Ciekawi mnie kto dał Ci prawo do takiego określania ludzi ? Każdy robi to co chce

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
MindEx   01-11-2013, 16:57
#18
Ex Driver napisał(a):Ciekawi mnie kto dał Ci prawo do takiego określania ludzi ? Każdy robi to co chce
nie napinaj się. nie widziałeś uśmiechu na końcu?
Ex Driver   01-11-2013, 17:07
#19
MindEx napisał(a):
Ex Driver napisał(a):Ciekawi mnie kto dał Ci prawo do takiego określania ludzi ? Każdy robi to co chce
nie napinaj się. nie widziałeś uśmiechu na końcu?

Spoko, ale to czy ktoś pojechał czy nie to od razu ma być trzepakiem?

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Jurek S   01-11-2013, 17:22
#20
Ex Driver napisał(a):(...)

Spoko, ale to czy ktoś pojechał czy nie to od razu ma być trzepakiem?

Marku, spokojnie. Tak naprawdę u nas określenie trzepak to nawet pieszczotliwie brzmi :-P I na pewno nie ma negatywnego wydźwięku.
A po za tym "trzepak" jest używany w różnych sytuacjach. Np. szosowiec może napisać, że tamci to się trzepali gdzieś po krzakach i polach. :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.