Strony (3):    1 2 3
renania   17-11-2013, 17:40
#21
Jurek S napisał(a):Reniu, a Ty nad czym tak rozmyślasz siedząc na tym forum? :-P

...a tak się zastanawiałam czy z Twoich rekreacyjnych wyjazdów zostało coś więcej, czy tylko wspomnienie o nich ;-)... No i na wszelki wypadek próbuje wymyślić rozwiązanie, żeby w przyszłym sezonie chociaż raz dać radę przejechać "trochę szybsze kółko" ;-)
piotr73   17-11-2013, 18:08
#22
A ja tak rozmyślam i wymyśliłem , że najfajniejsze są „ konkretne wyjazdy” gdzie widać biegnące kilometry, „te trochę szybsze kółka” też mi się podobają
Jurek S   17-11-2013, 19:20
#23
renania napisał(a):
Jurek S napisał(a):Reniu, a Ty nad czym tak rozmyślasz siedząc na tym forum? :-P

...a tak się zastanawiałam czy z Twoich rekreacyjnych wyjazdów zostało coś więcej, czy tylko wspomnienie o nich ;-)... No i na wszelki wypadek próbuje wymyślić rozwiązanie, żeby w przyszłym sezonie chociaż raz dać radę przejechać "trochę szybsze kółko" ;-)

No to już się cieszę :mrgreen: bo czuję, że za Tobą cały sznurek się pociągnie. ;-)
Chociaż w tym powiedzeniu to było chyba odwrotnie :-P

A przy okazji i ja się zadumałem bo już zaczęło mi Was brakować na ustawkach, ale cóż - takie życie :-| kiedy czasu wystarcza tylko na szybkie kółeczko :-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.