Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
piotr73   02-01-2014, 18:41
#11
Jak wciąż będzie taka pogoda jak obecnie to ja miałbym nawet ochotę na ustawkę , a do tego jak jeszcze będę miał czas to mogę być i ja.
Jurek S   02-01-2014, 19:35
#12
To może wygodniej byłoby Wam dołączyć się do takiego układu Smile Mielibyśmy trochę terenu, ale akurat w tej grupie lubelskiej nie ma takich czyścioszków ;-) więc dalibyśmy radę.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qinxpxthfbcdizug

Dołączylibyście na 20,7 kilometrze trasy. Myślę, że dojedziemy tam na 11.15.
A wracając moglibyście odbijać juz w Osmolicach. Oczywiście możecie dojechać z nami do Lublina :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Doomy   02-01-2014, 20:21
#13
Jak macie ochotę w błotku się troszkę potaplać, to ja się wcale temu nie będę sprzeciwiał :mrgreen: . Ja mam budżetową wersje roweru miejskiego bez błotników, tak, że sieje konkret z przodu i z tyłu :-) , jak pan w sklepie mi powiedział ile błotniki do niego kosztują to przysiadłem z wrażenia. Plus nie chcę wchodząc do domu usłyszeć "A Pan, co Pan tu chciał, wszędzie tak bez pukania Pan wchodzi?"
Mariobiker   02-01-2014, 23:18
#14
Doomy napisał(a):To, o której godzinie mam być w sobotę w Niedrzwicy przy skręcie Bychawska/Piaskowa żebyśmy ich nie zgubili?
O g.11:00 będzie cacy :mrgreen: Po korekcie trasy do spotkania z Jurkiem będziemy mieli około 3,5 km więc powinniśmy dać radę ;-)
Jurek S napisał(a):To może wygodniej byłoby Wam dołączyć się do takiego układu Smile
Mi pasuje :-)
Jurek S napisał(a):A wracając moglibyście odbijać juz w Osmolicach. Oczywiście możecie dojechać z nami do Lublina :-D
A to wyjdzie w praniu :mrgreen: (wieczorem będę musiał pojechać do pracy :-( )

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Ex Driver   02-01-2014, 23:32
#15
Jak jeżdziłem u Kardynała Wyszyńskiego WSzSpecj. to tę trasę robiłem 4x w m-cu:

Lublin- Niedzw Duża- Strzyżewice- Kol Kiełczewice Dolne -Kiełczewice Maryjskie -Kiełczewice Górne -Leśniczówka -Gałęzów -Wola Gałęzowska - Stara Wieś Druga - Bychawa -Podzamcze -Niedż Duża - Lublin .

Przy wjeżdzie na Kiełczewice Górne ( w lewo) jest mocno stromy podjazd.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Jurek S   02-01-2014, 23:52
#16
Ex Driver napisał(a):(...)

Przy wjeżdzie na Kiełczewice Górne ( w lewo) jest mocno stromy podjazd.

I właśnie o to mi chodziło. A miała być niespodzianka :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   03-01-2014, 00:01
#17
Jurek S napisał(a):I właśnie o to mi chodziło. A miała być niespodzianka :-P
A tam niespodzianka - to było to przewidzenia :mrgreen: Niespodzianka to by była, gdyby było z górki :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   03-01-2014, 00:17
#18
damian.s napisał(a):A tam niespodzianka - to było to przewidzenia :mrgreen: Niespodzianka to by była, gdyby było z górki :-P
i w dodatku z wiatrem :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Doomy   03-01-2014, 01:03
#19
:mrgreen: Zaczynam się bać, czy mi przełożeń wystarczy ;-) . Będę o 11.
Jurek S   03-01-2014, 09:07
#20
damian.s napisał(a):(...)
A tam niespodzianka - to było to przewidzenia :mrgreen: Niespodzianka to by była, gdyby było z górki :-P

Damian nie rób ze mnie potwora ;-) :-D Na moich ustawkach jest lekko, łatwo i przyjemnie :-P
Prognozy coraz bardziej optymistyczne więc przyjeżdżać.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.