Strony (2):    1 2
macrainbow   07-09-2009, 17:44
#11
Mógł byś zaktualizować mapkę bo mnie bardzo ciekawi jak jechaliśmy, a sam jakoś nie mogę dojść gdzie wyjechaliśmy na kraśnicką.
Michal   07-09-2009, 20:58
#12
Jakie 53;d Ja dzis 108 km już na liczniku mamSmile Trasa przyjemna czasem było ostro jak z Pawłem pojechaliśmy mocniej za co przepraszamy grupęSmile Co do samej trasy lekka zamotka przy torach była ale zawsze musi być symboliczne zgubienie trasyBig Grin Tereny były bardzo urozmajcone, dla każdego cos miłego. Szkoda że tak mocno wiało w niektórych partiach szosowych. Ogólnie udana jazda dzięki i do następnego wyjazdu oby tak dalejSmileA panowie hasło tej ekskursji było Zalew to za mało. Co do grilla przydał by się podczas postoju w lesie. Co do kajaków czy grilla , lub wyjścia na piwo możemy coś podziałać miło by było spotkać się bez roweru na luzie.
patkos   07-09-2009, 23:25
#13
Mariusz - wyjechaliśmy bodajże w Trojaszkowicach.
pawel86   09-09-2009, 11:44
#14
Wycieczka była miła, no i dla mnie pierwsza ustawka Wink Trasa ladnie wyszła, gdyby nie goniący czas moznaby wykrecic jeszcze kilka dodatkowych km. Muszę pojechać do Starego Gaju i popodziwiać widoki bo troche za szybko tam jechalismy i nie zdazylem sie nacieszyc :-P
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.