Strony (2):    1 2
piotr73   14-01-2014, 18:22
#11
Ja na swoich smart samach rozmiar 26x2,1 przejechałem około 6tys km i przednia opona w zasadzie jest jak nowa , a tylna tak na oko to około 60% oryginału , wg mnie jest to bardzo dobry wynik jak na oponę terenową którą bardzo fajnie się jeździ po terenie i rewelacyjnie sprawuję się na asfalcie.
Trzeba zwrócić uwagę na szerokość opony np. przy rozmiarze 28x1,6 ( obecnie chyba już rozmiar nieprodukowany i węższych ) wielkość klocków jest zdecydowania mniejsza niż przy rozmiarze 26x2,1 i w tym wypadku na pewno trwałość opony będzie zdecydowanie mniejsza , natomiast już od szerokości 1,75 klocki są dość duże i przy odpowiednim napompowaniu te opony zachowują się niemalże jak slik na asfaltach i naprawdę wolną się ścierają , z moich obserwacji i wertując Internet są opinie o dużej trwałości tych opon w stosunku do konkurencji , rozmawiamy o oponach terenowych którymi fajnie się jeździ po asfalcie , dla mnie są to najlepsze opony na rynku tego typu.
Zdzisław   14-01-2014, 22:01
#12
Oj szanowni koledzy,macie słuszną rację,że nie napisałem co mnie tak naprawdę kręci,a kręci mnie tylko szosa, ale terenem też nie gardzę.
Co do propozycji Jurka S i mariobikera,czyli mowa o oponach marki Schwalbe Smart Sam,ta propozycja wydaje mi się słuszna,ale mile widziane inne propozycje.
piotr73   15-01-2014, 12:57
#13
Zdzisław napisał(a):Co do propozycji Jurka S i mariobikera,czyli mowa o oponach marki Schwalbe Smart Sam,ta propozycja wydaje mi się słuszna,ale mile widziane inne propozycje.

Ej masz już dwie propozycję:
1. JurekS proponuję Schwalbe Smart Sam (teren + szosa)
2. Mariobiker proponuję Schwalbe Marathon ( szosa)

wybierz jedną z tych opon i będziesz zadowolony.
bartek   15-01-2014, 13:18
#14
piotr73 napisał(a):Ej masz już dwie propozycję:
Nawet więcej - Schwalbe Marathon występuje w ośmiu rodzajach 8-)

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.