Strony (2):    1 2
felek   08-09-2009, 22:14
#11
Fajnie się jechało z Wami , potrzebowałem takiej lajtowej ustawki a dzisiaj wszyscy byli wyjątkowo "grzeczni" :mrgreen: Tak poza tym to chyba pierwszy raz jechałem w nocy po lesie ;-)
Dzięki i do następnego

Pozdrawiam Damian
perceive   08-09-2009, 22:28
#12
Bart napisał(a):Brakowało mi tylko Sylwii do pary ;-), bo nikt nie chciał jechać za/ze mną...

Ha oponki zmieniłeś? W końcu, super! :mrgreen: Ciekawe dlaczego myślisz, że ja bym jechała za/z Tobą :mrgreen:

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
BlackBull   08-09-2009, 22:31
#13
tak to było to czego mi brakowało :-D
kilku kilometrów :mrgreen:
a nie tylko książki,pisanie,ksiązki,pisanie,jeśc i spać :-(
super lajt :mrgreen:
a przełaj -- CIEKAWA ALTERNATYWA NA SZLAKU :mrgreen:
podziękowania dla naszego KAPITANA trasa jak zawsze dobrze zgrana,dla każdego coś miłego
dzięki za wspólną jazde
do zobaczenia
Bart   08-09-2009, 22:51
#14
perceive napisał(a):Ciekawe dlaczego myślisz, że ja bym jechała za/z Tobą :mrgreen:
Nie, no gdybyś była to oczywiście jechała byś pierwsza, a ze mną, bo wiem że lubisz śmigać po lesie, a ja znam bardzo ciekawe "skróty" w gąszczu drzew :mrgreen: tylko musisz się mnie trzymać ;-) bo wiesz, cała grupa jechała tak jak droga na to pozwalała - nuda..., ja jechałem jak mi się podobało!!!!! :lol: :lol: :lol:
perceive   08-09-2009, 23:06
#15
Bart napisał(a):cała grupa jechała tak jak droga na to pozwalała - nuda..., ja jechałem jak mi się podobało!!!!! :lol: :lol: :lol:

Następnym razem jak będę miała znienacka wielki dół przed sobą w lesie przy prędkości na maksa to sobie o tym przypomnę :mrgreen: a tymczasem podleczę się, bo niemoc dzisiaj mnie dopadała, coby za Tobą nadążyć Smile

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Wieśko   08-09-2009, 23:50
#16
Bart napisał(a):wskoczyłem wreszcie w las i... było świetnie!!! :lol:, szczególnie odcinki "na skróty".
Z tego co ja zauważyłem, to wykorzystywałeś momenty i wpadałeś do lasu pośmigać między drzewami nadrabiając raczej drogi, niż skracając ;-)
Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale jadąc przez Dąbrowę już o zmroku sunęło obok nas między drzewami światełko Confusedhock: Czy tam niby równolegle biegła droga :?: Confusedhock:

O ile wjazd na asfalt może być miły po dłuższym terenie, to hasło "teren" zawsze będzie mnie przyciągało. Tak już mam :mrgreen: Dzisiaj w wyniku działań drwali przejazd przez Stary Gaj był trochę utrudniony, ale przez to było ciekawie ;-)
Dzięki. Do następnego :-)
Monika   09-09-2009, 09:07
#17
Wieśko napisał(a):Dzisiaj w wyniku działań drwali przejazd przez Stary Gaj był trochę utrudniony, ale przez to było ciekawie ;-)
atrakcje leśne zawsze mile widziane :-) dzięki ;-)
a..i gratulacje dla Panów, którzy wyjątkowo dobrze radzili sobie wczoraj z tempem rekreacyjnym :-P

orientuj...
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.