Strony (2):    1 2
renania   13-03-2014, 12:21
#11
Troszkę znam i tez sobie żartuję ;-)

A Jurek chyba przeprowadza dywersję.... zniechęca potencjalnych zainteresowanych w nadziei, że wybiorą jego nielajtową ustawkę do Batorza ;-) :mrgreen:
Jurek S   13-03-2014, 12:37
#12
KermitOZ napisał(a):
mariobiker napisał(a):to tylko niewinne żarty ;-)
W dodatku nie z Renaty, tylko raczej z Jurka Wink
Jest sztuką umieć z siebie żartować :-)

renania napisał(a):Troszkę znam i tez sobie żartuję ;-)

A Jurek chyba przeprowadza dywersję.... zniechęca potencjalnych zainteresowanych w nadziei, że wybiorą jego nielajtową ustawkę do Batorza ;-) :mrgreen:
Reniu to nie dywersja, to z dobrego serca :oops:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   14-03-2014, 16:10
#13
Nie wiem, czy słów Jureczka sie wszyscy wystraszyli, czy nie, ale jakby ktos ten tego, chciał z nami, to wszystko nadal aktualne, ale zmuszony jestem przesunąc godzine ustawki na
[scroll]17:20
[/scroll]

Terenikiem to ciągnikiem.
KarolZ   14-03-2014, 17:28
#14
Będę na pewno, akurat mam więcej czasu żeby się ogarnąć.
damian.s   14-03-2014, 23:42
#15
Aha, w tym miejscu chciałem podziękować komitetowi powitalnemu za huczne przywitanie nas na dworcu :-) Ale żeby nie było - nie wpisaliśmy się na ustawkę, ani nie stawiliśmy się z nienacka pod LKJ :-) To ustawka przyjechała do nas, a potem zgarnęła jeszcze kilka osób po drodze :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Bart   15-03-2014, 09:39
#16
Także tego,

chyba wszyscy posłuchali się Jurka, bo przy stadninie czekała tylko Renatka, więc przyświrowaliśmy trochę we dwoje.
Zamiast prosto nad zalew, pojechaliśmy na PKP przywitać dwuosobowy DreamTrzepakTeam.
Po przybiciu piatek, ruszylismy, Juras w krochmalną, my w Kunickiego, na Zemborzyckiej dołączył się Mani z panienką, a zaraz za tamą czekał na nas Nooooorbi
I tak o, na zakończenie był ser, ziemniaki, kurczaki i miód pitny.

Zdjęć nie ma, gdyż Piotruś nie zgłosił zapotrzebowania.



Dzięki serdeczne i do następnej.

Terenikiem to ciągnikiem.
JuraS   15-03-2014, 13:34
#17
Ja również dziękuję za miłe powitanie ;-) .Nie spodziewaliśmy się że, nasza sława nas wyprzedzi :mrgreen: .I tak DreamTrzepak Team w składzie dwóch został powitany przez KomitetTrzepak Powitalny w składzie dwoje ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   15-03-2014, 14:26
#18
No tak, jak na razie to tylko gadka szmatka ;-) A ktoś tu mówił o zdjęciach :lol:
JuraS napisał(a):(...)KomitetTrzepak Powitalny w składzie dwoje ;-) .
Chociaż w tych okolicznościach przyrody to może niestosowne dopominać się o zdjęcia :oops:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.