Strony (4):    1 2 3 4   
KrzysiekP   09-09-2009, 21:12
#21
Super byłem pierwszy raz podoba mi się czekam na następne posty gdzie ustawka tempo dobre trasa odpowiednia Fajnie że tak dużo ludzi :-) POZDRO

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Pafi   09-09-2009, 21:17
#22
zgadzam się z moim przedmówca, ciekawa wyprawa, pozdrawiam wszystkich rowerwców Smile
truskafka   09-09-2009, 21:17
#23
no TEMPO zacne było ... ludzie nie piszcie tak, bo się nóż w kieszeni ( wcale nie tępy) otwiera

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
KrzysiekP   09-09-2009, 21:21
#24
chyba coś się zmieniło wszyscy Koleszkowcy tu drobiazgowi liczy się przekaz

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Pogromca z Lbn   09-09-2009, 22:30
#25
Ze swojej strony powiem, że było bardzo miło. Śmiać mi się chciało jak się niektórzy awanturowali z tym kierowcą :-P . Ciągle się zastanawiam jak koledze od "akrobatyki" udało się to zrobić :mrgreen: . Dodam tylko, że gdy wracałem, zjeżdżając w dół na Długosza miałem nieprzyjemną sytuację i nie wiele brakowało a bym się władował w taksówkę która najnormalniej w świecie po chamsku wymusiła pierwszeństwo... :evil:

Ogólnie dziękuję za miłą ustawkę i do następnego ;-) .

Pozdrawiam
Ula   09-09-2009, 23:03
#26
no.. tempo dziś mi nawet bardzo odpowiadało :mrgreen: :-P po raz pierwszy od dawna nie bylam brakującym ogniwem czyli nie zamykalam tyłów... no co prawda ze skrajości w skrajność...ale na przodzie też się fajnie śmiga... no pozdro dla ludziów i oczywiście dla Barta który mnie wpychał pod górę i pilnował żeby adrenalina u mnie była na odpowiednim poziomie ;-) thx

"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Pogromca z Lbn   09-09-2009, 23:08
#27
Oo, cześć Le-Fi to z Tobą pisałem? :mrgreen: haha nie mogę z tego.

Pozdrawiam
Ula   10-09-2009, 07:23
#28
człowieku ale trujesz cztery litery ... nie to nie ze mną pisałeś... już pytałeś mnie o to na ustawce... nie wiem weź się może jakoś ogarnij czy co, albo daj na luz... należę do ludzi ciutkę nerwowych i mnie już zaczynasz frustrować... żeby nie pisać inaczej...

"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Jurek S   10-09-2009, 09:17
#29
Pogromca z Lbn naprawdę uważaj na nasze Panie. Tu trzeba znać swoje miejsce w szeregu :-D . To tylko przedsmak tego co mogłeś oberwać :-?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
truskafka   10-09-2009, 09:57
#30
słuchaj chłopie Jurka on wie co mówi :mrgreen: co prawda chyba nie przeżył żadnego spięcia z nami ale jest taka młoda dusza podpadnięta, i ten to miał prze rypane Big Grin

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.