Strony (5):    1 2 3 4 5   
radzik   17-03-2014, 13:09
#11
wierzba napisał(a):Prognoza na piątek rzeczywiście optymistyczna.
Piątek mam wolny, pytanie: 100% szosa?

lepiej weź górala ;-)
JuraS   17-03-2014, 14:55
#12
Jurek S napisał(a):Jak zwykle zacząłem kombinować czy nie udałoby się coś skrócić, np. zawijas do Kozłówki
damian.s napisał(a):Nowy tydzień się zaczął i okazuje się, że mogę mieć problem z urlopem na piątek...
Ale coś Mariusz kręcisz z tym wiatrem -
Damianq nie ściemniaj ,spójrz na prognozę pogody :-P .Jurq jak będzie trzeba wyprostujemy Mariuszkowi Jego ścieżki :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   17-03-2014, 16:15
#13
JuraS napisał(a):.Jurq jak będzie trzeba wyprostujemy Mariuszkowi Jego ścieżki .
Dwóch na jednego ;-) nieładnie

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   17-03-2014, 19:27
#14
mariobiker napisał(a):Damianq nie ściemniaj ,spójrz na prognozę pogody :-P
Właśnie widzę, ale chyba tym razem nic z tego. A szkoda tym bardziej, że domowy obiad byłby o pół rzutu beretem od trasy :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   18-03-2014, 15:19
#15
damian.s napisał(a):Właśnie widzę, ale chyba tym razem nic z tego. A szkoda tym bardziej, że domowy obiad byłby
Ale to nie chodzi o ewentualne wyczyszczenie garnków przez ekipę towarzyszącą :?: :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   18-03-2014, 15:33
#16
JuraS napisał(a):damian.s napisał/a:
Właśnie widzę, ale chyba tym razem nic z tego. A szkoda tym bardziej, że domowy obiad byłby

Ale to nie chodzi o ewentualne wyczyszczenie garnków przez ekipę towarzyszącą :?: :mrgreen: .
Chyba nie byłoby tak źle ;-) przecież wszyscy dbamy o linię :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
TomStep   18-03-2014, 21:32
#17
JuraS napisał(a):
mariobiker napisał(a):Ewentualnie można pojechać do Łukowa,tam więcej połączeń.Gdyby kierunek wiatru się zmieniał w prognozach,proponuję korekty trasy :-P .

Wybieracie się w moje rodzinne strony, gdyby to była sobota to na pewno z wami bym pojechał, ale niestety w piątek pracuje :evil:.

Pozdrawiam
Tomek
Jurek S   18-03-2014, 21:39
#18
TomStep napisał(a):
JuraS napisał(a):
mariobiker napisał(a):Ewentualnie można pojechać do Łukowa,tam więcej połączeń.Gdyby kierunek wiatru się zmieniał w prognozach,proponuję korekty trasy :-P .

Wybieracie się w moje rodzinne strony, gdyby to była sobota to na pewno z wami bym pojechał, ale niestety w piątek pracuje :evil:.
No to już nie masz wyjścia, w sobotę też jest wyjazd :-P
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8279

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Arkoni   18-03-2014, 23:13
#19
No dobra Pytanie - będzie lajcik czy ciśniemy do krwi :-D ? Pytam bo ostatnio miał być LAJCIK trening a była masakra i prawie zacierka

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
JuraS   19-03-2014, 00:27
#20
Arkoni napisał(a):była masakra i prawie zacierka
Nawet o tym nie myśl,to będzie spokojny leniwiec z wiatrem ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.