Strony (5): 1 2 3 4 5   
Mariobiker   17-03-2014, 09:08
#1
Prognozy na piątek są bardzo optymistyczne więc grzechem byłoby siedzieć w domu ;-) Mam zamiar przejechać część trasy " 24h le Mans " ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xxmyhcccbwodpztq . Powrót z Parczewa może być leniwy (PKP), może być na kołach, wszystko do dogadania.
Jeśli będzie bardzo mokro lub jeśli będzie padało, nie jadę.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   17-03-2014, 09:48
#2
mariobiker napisał(a):Prognozy na piątek są bardzo optymistyczne więc grzechem byłoby siedzieć w domu ;-) Mam zamiar przejechać część trasy " 24h le Mans " ;-) http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xxmyhcccbwodpztq . Powrót z Parczewa może być leniwy (PKP), może być na kołach, wszystko do dogadania.
Jeśli będzie bardzo mokro lub jeśli będzie padało, nie jadę.
Kusisz, ale to jakoś leniwie nie wygląda :-o Chociaż, ostatni pociąg, a właściwie jedyny o dobrej porze jest o 17.25 czyli na 17 trzeba by dojechać. Hmm. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   17-03-2014, 10:05
#3
Jurek S napisał(a):Kusisz, ale to jakoś leniwie nie wygląda
Przy takim zapasie czasu będzie spokojnie :-) Miałbyś fajną trzydniówkę Jureczku :mrgreen: Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana :-D Oczywiście inni chętni także są bardzo mile widziani :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   17-03-2014, 10:21
#4
mariobiker napisał(a):Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana Oczywiście inni chętni także są bardzo mile widziani
Ja już jestem zwerbowany ;-) .Generalne założenie bardzo słuszne,wiatr w plecy :lol: z południa ,południowego -zachodu.W rachubę wchodzi powrót tylko PKP {spokojnie,to dopiero marzec :-> }.Nie sprawdzałem jeszcze pociągów,ale nie jestem pewny czy z Parczewa coś mamy po południu :?: Ewentualnie można pojechać do Łukowa,tam więcej połączeń.Gdyby kierunek wiatru się zmieniał w prognozach,proponuję korekty trasy :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   17-03-2014, 10:22
#5
mariobiker napisał(a):Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana
Nowy tydzień się zaczął i okazuje się, że mogę mieć problem z urlopem na piątek...
Ale coś Mariusz kręcisz z tym wiatrem - no chyba, że uwzględniasz fakt, że od Radzynia wiatr zmieni kierunek :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   17-03-2014, 10:24
#6
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Kusisz, ale to jakoś leniwie nie wygląda
Przy takim zapasie czasu będzie spokojnie :-) Miałbyś fajną trzydniówkę Jureczku :mrgreen: Trzeba zwerbować JuraSa i Damiana :-D Oczywiście inni chętni także są bardzo mile widziani :mrgreen:
No właśnie nie do końca jestem pewien czy po takim piątku będę miał jeszcze na coś siły :-P
Jak zwykle zacząłem kombinować czy nie udałoby się coś skrócić, np. zawijas do Kozłówki? :-) To wynika z tego, że tak przebiegała trasa tego maratonu czy chcesz tam zajechać?
I drugie "no i" mam nadzieję, że zabierzemy się tym pociągiem :!:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   17-03-2014, 10:27
#7
JuraS napisał(a):Ja już jestem zwerbowany
To mnie cieszy :-)
JuraS napisał(a):Nie sprawdzałem jeszcze pociągów,ale nie jestem pewny czy z Parczewa coś mamy po południu
Po południu mamy ciuchcię z Parczewa o godz. 17:25
Jurek S napisał(a):Jak zwykle zacząłem kombinować czy nie udałoby się coś skrócić, np. zawijas do Kozłówki? To wynika z tego, że tak przebiegała trasa tego maratonu czy chcesz tam zajechać?
Chcę sprawdzić całą trasę pod kontem czerwcowej wycieczki ;-)
Jurek S napisał(a):I drugie "no i" mam nadzieję, że zabierzemy się tym pociągiem
A niech spróbuje nas nie zabrać

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
wierzba   17-03-2014, 12:07
#8
Prognoza na piątek rzeczywiście optymistyczna.
Piątek mam wolny, pytanie: 100% szosa?

Life is like a ten speed bicycle. Most of us have gears we never use.
Mariobiker   17-03-2014, 12:23
#9
wierzba napisał(a):Piątek mam wolny, pytanie: 100% szosa?
100% szosa :-) ale jakość pewnie będzie różna :-?

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   17-03-2014, 12:28
#10
mariobiker napisał(a):ale jakość pewnie będzie różna :-?
Potwierdzam :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (5): 1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.