Strony (5):    1 2 3 4 5
patkos   12-04-2014, 21:51
#41
Dzięki wielkie za super wycieczkę. Było bardzo rześko, ale dzięki dobremu towarzystwu przyjemnie się jechało. Ewelina jako jedyna kobieta dzisiaj świetnie się spisała i wróciła także zadowolona :mrgreen: .

P.S. Nie pamiętam wycieczki, gdzie tyle dobrych rzeczy było do jedzenia: https://plus.google.com/photos/10397278 ... 7625375749 :-D , Bart by się ucieszył :mrgreen:
paul67   12-04-2014, 22:04
#42
Bardzo się cieszę, że dołączyłem do tego wyjazdu. Ilość i jakość terenu zadowoliła nawet mnie, a ten las z wąwozami często będę odwiedzał Smile
Dzięki za jazdę i towarzystwo. Czekam na obiecane przez Jurka podobne wycieczki Smile

Pozdrawiam
damian.s   12-04-2014, 23:11
#43
patkos napisał(a):P.S. Nie pamiętam wycieczki, gdzie tyle dobrych rzeczy było do jedzenia
A tam - na super leniwych wycieczkach jest zawsze masa dobrych rzeczy do jedzenia :-P Kto jeździ ten wie :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
darist   12-04-2014, 23:17
#44
damian.s napisał(a):na super leniwych wycieczkach jest zawsze masa dobrych rzeczy do jedzenia

Ale Ewelina widocznie trafia przez żołądek do serca Łukasza nie tylko na ustawkach :lol:
I coś chłopak musi napisać... tak, że tego... może coś z tego będzie :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Yanq   13-04-2014, 00:01
#45
Jurek S napisał(a):Janek to zakładaj temat. :-D Ja niestety całą niedzielę mam zajętą.
O nie, nie! - Nie zrobię pierwszej autorskiej ustawki 13-go!

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   13-04-2014, 08:30
#46
damian.s napisał(a):
patkos napisał(a):P.S. Nie pamiętam wycieczki, gdzie tyle dobrych rzeczy było do jedzenia
A tam - na super leniwych wycieczkach jest zawsze masa dobrych rzeczy do jedzenia :-P Kto jeździ ten wie :mrgreen:
Ha, ha, ha jak na razie to tylko słowa :-P . Bez zdjęć to się nie liczy. No i knajpiane zestawy nie wchodzą do gry :-D Liczy się inwencja uczestników. Póki co Eweliny i Łukasza nikt nie przebił :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   13-04-2014, 09:56
#47
Jurek S napisał(a):Ha, ha, ha jak na razie to tylko słowa :-P . Bez zdjęć to się nie liczy.
Jurku, wychodzi na to że przespałeś zdjęcia - na radyjku był link :-) Natomiast jeśli chodzi o dobre jedzenie, to wczoraj na przykład był PSTRĄG

Jurek S napisał(a):No i knajpiane zestawy nie wchodzą do gry :-D Liczy się inwencja uczestników.
My na super leniwych wycieczkach jesteśmy tak super leniwi, że w sprawach jedzenia korzystamy z pomocy zewnętrznej :mrgreen: Wczoraj było tak super leniwie, że twórca super leniwych wycieczek JuraS stwierdził że jest za leniwo i zaczął krążyć wokół nas jak sputnik. A własne inwencje kulinarne uczestników są jak najbardziej mile widziane - np. na wycieczce na lotnisko była pyszna szarlotka JuraSa :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   13-04-2014, 16:46
#48
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ha, ha, ha jak na razie to tylko słowa :-P . Bez zdjęć to się nie liczy.
Jurku, wychodzi na to że przespałeś zdjęcia - na radyjku był link :-) Natomiast jeśli chodzi o dobre jedzenie, to wczoraj na przykład był PSTRĄG

(...)
No właśnie nie doczekałem i poszedłem spać :-> . Muszę w takim razie odwrócić kolejność odświeżania informacji, najpierw "radyjko" później forum :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (5):    1 2 3 4 5
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.