Strony (5):    1 2 3 4 5   
Jurek S   12-04-2014, 17:24
#31
Jak to miło, że koleżeństwo pamięta i martwi się czy aby cało i szczęśliwie zakończyliśmy swoje wojaże :-D
Żałujcie, że Was nie było. Kółeczko zrobiliśmy jedno bo to był full wypas rekreacja :-P . Najpierw gratulacje dla Eweliny, że się zdecydowała na taki dystans i na taki teren. A teren był ciekawy :lol: Począwszy od polnych i leśnych dróg, poprzez rozpadliny i jary ze stromymi zjazdami i podjazdami kończąc na bagienno-szuwarowych ścieżkach. I teraz z kolei podziękowania dla Eweliny, która wyznaczyła nam tempo, z którego wszyscy byli zadowoleni. Czasem tylko kto chciał mógł sobie trochę przycisnąć :-> W drodze dołączył do nas paul67 tak, że było nas siedmioro (Ewelina, Łukasz, ArtiArt, Marcin, Kola i ja) Czas tak dobrze nam upływał, a to wspominki, a to ktoś kanapkę wyciągnął, a to inne delicje, że ani żeśmy się obejrzeli było już po 15 i gdzieś po 16 zjechalismy do Lublina. Dzięki wszystkim za mega wyjazd. :mrgreen: Za chwilkę parę zdjęć.
Dystans u mnie 77,32km i średnia, którą tym razem spokojnie mogę się pochwalić 16,8km/h.
Tak więc piecuchy ;-) (nie dotyczy pracujących, poszkodowanych, poranionych, itp) żałujcie, żeście się z nami nie wybrali.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   12-04-2014, 17:44
#32
Jurek S napisał(a):A teren był ciekawy Począwszy od polnych i leśnych dróg, poprzez rozpadliny i jary ze stromymi zjazdami i podjazdami kończąc na bagienno-szuwarowych ścieżkach.
Takie atrakcje i rekreacja :-? Poczekam na fotki i zobaczę tą rekreację ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   12-04-2014, 17:52
#33
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):A teren był ciekawy Począwszy od polnych i leśnych dróg, poprzez rozpadliny i jary ze stromymi zjazdami i podjazdami kończąc na bagienno-szuwarowych ścieżkach.
Takie atrakcje i rekreacja :-? Poczekam na fotki i zobaczę tą rekreację ;-)
Uwierz Mariuszu, uśmiech nie schodził z twarzy Eweliny :-D
Rzeczone zdjęcia https://plus.google.com/photos/10397278 ... banner=pwa

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   12-04-2014, 20:52
#34
Właśnie czegoś takiego https://plus.google.com/photos/10397278 ... 7625375749 się obawiałem ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
ArtiArt   12-04-2014, 20:52
#35
Długo się wahałem czy dzisiaj jechać. Ale na szczęście pojechałem i nie żałuję. Taki klasyk ze smaczkami którymi nigdy nie jechałem. Dzięki za naprawdę lajtową wycieczkę w sympatycznej grupie.
Ode mnie ŚLAD TRASY

Pozdrawiam
ArtiArt
ArtiArt   12-04-2014, 20:53
#36
mariobiker napisał(a):Właśnie czegoś takiego się obawiałem ;-)

Mariusz ale krokodyli jeszcze nie było więc udało nam się bezpiecznie przejechać :-D

Pozdrawiam
ArtiArt
Mariobiker   12-04-2014, 20:57
#37
ArtiArt napisał(a):Mariusz ale krokodyli jeszcze nie było więc udało nam się bezpiecznie przejechać :-D
Krokodyle przy Jurka ścieżkach to pikuś ;-) Patrząc na fotki to w wielu miejscach musiałbym nosić rower a za ta dyscypliną nie przepadam :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Yanq   12-04-2014, 21:02
#38
Fajnie, że było fajnie ale dziś miałem inne plany. Zgłaszam zapotrzebowanie na jutrzejszą ustawkę!!! Nie wcześniej niż o 11 najlepiej. Najwyżej będzie pełna improwizacja...

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   12-04-2014, 21:10
#39
mariobiker napisał(a):(...) Krokodyle przy Jurka ścieżkach to pikuś ;-) Patrząc na fotki to w wielu miejscach musiałbym nosić rower a za ta dyscypliną nie przepadam :-P
Mam już w planach parę takich wyjazdów :-P

Yanq napisał(a):Fajnie, że było fajnie ale dziś miałem inne plany. Zgłaszam zapotrzebowanie na jutrzejszą ustawkę!!! Nie wcześniej niż o 11 najlepiej. Najwyżej będzie pełna improwizacja...
Janek to zakładaj temat. :-D Ja niestety całą niedzielę mam zajętą.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   12-04-2014, 21:20
#40
Jurek S napisał(a):Mam już w planach parę takich wyjazdów :-P
Bardzo bym się zdziwił gdyby tak nie było.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.