Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
Jurek S   23-04-2014, 22:20
#11
To w ramach niespodzianek, które zdarza mi sie serwować na ustawkach dodam, że nie bez powodu wybrałem Trawniki. Trochę prywaty bo chcę odwiedzić znajomego. Ów znajomy napisał do mnie z zapytaniem ile nas będzie bo chciałby nas ciasteczkiem i czymś do popicia podjąć :-> Ale bez przesady :-P Tak więc potencjalnych chętnych na wyjazd proszę o info do piątku. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   23-04-2014, 22:25
#12
Jurek S napisał(a):... chciałby nas ciasteczkiem i czymś do popicia podjąć :-D

Jurek zapytaj jeszcze raz kolegi czy jest pewny :?: Jadą przecież 100 kilowe klocki co mało nie mogę :mrgreen:

Pozdrawiam
ArtiArt
mariox   24-04-2014, 07:14
#13
Jakbyś jakaś ustawkę na tygodniu zrobił w tym miejscu i jeszcze w jakiejś dostępnej porze to może by mi się czasem udało zdążyć ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   24-04-2014, 07:56
#14
ArtiArt napisał(a):
Jurek S napisał(a):... chciałby nas ciasteczkiem i czymś do popicia podjąć :-D

Jurek zapytaj jeszcze raz kolegi czy jest pewny :?: Jadą przecież 100 kilowe klocki co mało nie mogę :mrgreen:
Jedna jaskółka wiosny nie czyni :-P Jakby tak jechał jeszcze jeden nasz Drogi Kolega no to może bym już się niepokoił ;-)
Ważne, żeby pogoda wytrzymała bo jakby co przymierzam się do niedzieli, ale to już bez ciasteczek i bez popitki :-o

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   24-04-2014, 11:50
#15
:-( No to żeby było sprawiedliwie, to nie mogę pojechać na Twoją - Jurku - ustawkę i na rekonesans "Włóczęgi" także. Obowiązki służbowe rzucają mnie wieczorem w piątek do Buska Zdrój na dwa dni. Także, tego - życzę pogody. Będę kręcił z Wami w myślach. :-(
Jurek S   24-04-2014, 13:06
#16
Noorbi napisał(a)::-( No to żeby było sprawiedliwie, to nie mogę pojechać na Twoją - Jurku - ustawkę i na rekonesans "Włóczęgi" także. Obowiązki służbowe rzucają mnie wieczorem w piątek do Buska Zdrój na dwa dni. Także, tego - życzę pogody. Będę kręcił z Wami w myślach. :-(
To tak żartem było. Wiem, że zawsze z nami serduchem jesteś :mrgreen: i kiedy możesz dołączasz.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Arkoni   24-04-2014, 21:12
#17
Będę

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
ania-roszpunka   25-04-2014, 08:43
#18
Ja też jestem potencjalną ochotniczką ciasteczkowego wyjazdu :mrgreen:

"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Jurek S   25-04-2014, 08:49
#19
ania-roszpunka napisał(a):Ja też jestem potencjalną ochotniczką ciasteczkowego wyjazdu :mrgreen:
Bardzo mnie to cieszy. :-D "Budka" jeszcze otwarta więc zapraszam potencjalnych amatorów nie tylko ciasteczek :-P ale i ciekawych wyjazdów rowerowych. Pogoda zaczyna się klarować w kierunku przejezdnej (wczesniej zapowiadali opady) więc jedziemy :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Iron79   25-04-2014, 09:23
#20
Jurku , bo dokładnej trasy nie wrzuciłeś ...przez Dworcową w Świdniku planujesz jechać ?
No i końcówka mnie interesuje ..Olszanka a później Chmiel - Skrzynice ? czy inny wariant ?
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.