Strony (7): 1 2 3 4 5 ... 7   
Jurek S   22-04-2014, 07:48
#1
Zgodnie z zapowiedzią w najbliższą sobotę zapraszam na równie lajtowy jak ostatnie moje wyjazdy przejazd: Trawniki, Fajsławice, Stryjno, Olszanka i do domu. Tym razem dystans trochę dłuższy bo z dojazdem do miejsc zamieszkania wyjdzie zapewne ze 100km. Mogą wystąpić 1, max 2 niewielkie odcinki terenowe, ale z pewnością do zniesienia dla tych co krzywo patrzą się na teren. :-D . Trasa ciekawa krajobrazowo, jakieś zabytki, ciekawe obiekty, a przede wszystkim jak zawsze dobre klimaty :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   22-04-2014, 08:42
#2
Jurek bardzo ciekawe okolice zaproponowałeś, a w dodatku rzadko eksplorowane. Jak zorganizuję sobie czasto będę.

Ps. Teraz ustawki to trzeba zgłaszac z dużym wyprzedzeniem. :-P

Pozdrawiam
ArtiArt
Noorbi   22-04-2014, 09:27
#3
Domniemam Jurku, że możemy sie spotkać na tym rondzie? Jak tak to tam się stawię.
Jurek S   22-04-2014, 09:40
#4
Noorbi napisał(a):Domniemam Jurku, że możemy sie spotkać na tym rondzie? Jak tak to tam się stawię.
No prawie, prawie. :-D Ale będziemy jechać odnowioną Rataja więc będziesz mógł się ustawić gdzieś tam w okolicach. I mam nadzieję, że nie tak jak ostatnimi razy :-P (co się nie udawało)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Iron79   22-04-2014, 10:43
#5
Chyba czas kupować szosę :-P ....myślałem, że takie asfalty to tylko przypadek, chwilowy skok w bok, ale widzę, że ta tendencja się nie zmienia, a wręcz przeciwnie umacnia się w charakterze Jurkowych ustawek :mrgreen: w dodatku wszystko w trybie lajt Cry
zienio   22-04-2014, 10:54
#6
Iron to zakładamy konkurencyjna ustawkę hard po terenie Big Grin
Aczkolwiek Jurkowe ustawki bardzo lubię. Smile
Iron79   22-04-2014, 11:49
#7
zienio napisał(a):Iron to zakładamy konkurencyjna ustawkę hard po terenie Big Grin
Kto wie może coś z tego będzie ;-)... zawsze można wystartować razem a później się odłączyć, terenu w tych okolicach nie brakuje
zienio napisał(a):Aczkolwiek Jurkowe ustawki bardzo lubię. Smile
Ja też :-D
JuraS   22-04-2014, 12:36
#8
Tym razem Jureczku mnie nie będzie,musimy zrobić rekonesans trasy "Włóczęgi Północy 2" ;-).Życzę udanej wycieczki :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Noorbi   22-04-2014, 13:16
#9
Jurek S napisał(a):I mam nadzieję, że nie tak jak ostatnimi razy :-P (co się nie udawało)
No i wykrakałeś.
JuraS napisał(a):rekonesans trasy "Włóczęgi Północy 2" ;-
Confusedhock:
Przepraszam Jurek, kusi mnie ten rekonesans... :?:
Jurek S   22-04-2014, 13:17
#10
ArtiArt napisał(a):Jurek bardzo ciekawe okolice zaproponowałeś, a w dodatku rzadko eksplorowane. Jak zorganizuję sobie czasto będę.

Ps. Teraz ustawki to trzeba zgłaszac z dużym wyprzedzeniem. :-P
No i jak czytasz powyżej Arturze nie zawsze to daje gwarancję, że nie pojawi się jakaś konkurencja :-P

Iron79 napisał(a):Chyba czas kupować szosę :-P ....myślałem, że takie asfalty to tylko przypadek, chwilowy skok w bok, ale widzę, że ta tendencja się nie zmienia, a wręcz przeciwnie umacnia się w charakterze Jurkowych ustawek :mrgreen: w dodatku wszystko w trybie lajt Cry
Marcinie, to tylko jedna z alternatyw :-) . Czekam sposobności pogodowej na dobry teren i mam juz w planie parę fajnych wyjazdów. A tymczasem dzisiejszy wieczorny Wyoad będzie takim przedsmaczkiem :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (7): 1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.