Strony (3): 1 2 3   
damian.s   22-04-2014, 23:17
#1
W zasadzie bez żadnych rewelacji - popołudniowa przejażdżka standardowymi drogami - trasa wymyślana na bieżąco. Pewnie jakieś Zemborzyce, Krężnice, Trojaczkowice itp. Trochę asfaltu, trochę dróg gruntowych, w sumie może będzie tego ze 30km. Oczywiście full rekreacja. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   23-04-2014, 08:12
#2
damian.s napisał(a):W zasadzie bez żadnych rewelacji - popołudniowa przejażdżka standardowymi drogami - trasa wymyślana na bieżąco. Pewnie jakieś Zemborzyce, Krężnice, Trojaczkowice itp. Trochę asfaltu, trochę dróg gruntowych, w sumie może będzie tego ze 30km. Oczywiście full rekreacja. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.
Niedługo (właściwie już) i wyjazdy codzienne trzeba będzie zgłaszać z kilkudniowym wyprzedzeniem, żeby się wcisnąć w grafik :-P
Miałem dzisiaj ochotę na teren, ale co dają biorę. Znaczy się będę :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   23-04-2014, 08:30
#3
Jurek S napisał(a):Miałem dzisiaj ochotę na teren, ale co dają biorę.
Jeśli pod pojęciem teren umieścimy drogi gruntowe polne i leśne, to taki teren się trafi :-) Jeśli pojęcie terenu rozszerzymy o brak dróg lub ukryte ścieżki leśne dostrzegalne tylko dla prawdziwych tropicieli, to takiego terenu nie będzie :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   23-04-2014, 09:39
#4
A tak po prawdzie Damianie, to dzisiaj powinieneś mi odstąpić ;-) ustawkę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   23-04-2014, 09:53
#5
Jurek S napisał(a):A tak po prawdzie Damianie, to dzisiaj powinieneś mi odstąpić ustawkę.
A tak po prawdzie to dzisiaj środa i jeśli mnie pamięć nie myli był to dzień zarezerwowany na babskie ustawki :-P

Jeśli nie wybiorę się sama nigdzie wcześniej to powinnam się pojawić. Damian- planujesz powrót przed zmrokiem?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   23-04-2014, 10:06
#6
mraugorzata napisał(a):A tak po prawdzie to dzisiaj środa i jeśli mnie pamięć nie myli był to dzień zarezerwowany na babskie ustawki :-P
Faktycznie dziś środa :-) To przez to, że poniedziałek był wolny, to wydawało mi się, że dziś jest wtorek. Ale chyba żadna dziewczyna nie wyrywała się do założenia ustawki, no ewentualnie jeden pan o kfiatowym nazwizku :-P To żeby już nie mieszać, to możemy przyjąć, że tempo będzie kfiatowe, zresztą ja innym tempem prawie się nie poruszam Smile

mraugorzata napisał(a):Jeśli nie wybiorę się sama nigdzie wcześniej to powinnam się pojawić. Damian- planujesz powrót przed zmrokiem?
Dokładnie tak - powrót przed zmrokiem, dodatkowo końcówka trasy to drogi polne, wjazd do Lublina od strony Poręby.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Janusz M   23-04-2014, 11:53
#7
Wolne popołudnie więc chętnie pojadę.Dla mnie korzystny jest powrót z południowych stron Lublina, jeśli to możliwe. Odlączę się w określonym dogodnym miejscu unkając w ten sposób jazdy do domu po zmroku.
Rado   23-04-2014, 13:05
#8
Będę

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mraugorzata   23-04-2014, 15:50
#9
U mnie zagrzmiało :evil:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Mariobiker   23-04-2014, 15:52
#10
mraugorzata napisał(a):U mnie zagrzmiało :evil:
W centrum nieźle polało.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.