Strony (9):    1 ... 5 6 7 8 9   
truskafka   10-05-2014, 19:32
#61
Jurek S napisał(a):Trzeba by chyba w mocno nostalgiczny nastój popaść aby ją śpiewać. :-D

to grozi zaczytaniem się na smutno Tongue

Z całym szacunkiem dla typów Mraugo, ja bym wywaliła Sen Katarzyny ... tego się nie da zaśpiewać i mało kto to zagra Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
damian.s   10-05-2014, 19:39
#62
Czyli wychodzi na to, że Gośka ma już dwie solówki, w tym jedną wokalno-instrumentalną :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   10-05-2014, 19:41
#63
damian.s napisał(a):Czyli wychodzi na to, że Gośka ma już dwie solówki
Dodajmy jeszcze coś to wyjdzie mały recital :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   10-05-2014, 19:53
#64
truskafka napisał(a):Z całym szacunkiem dla typów Mraugo, ja bym wywaliła Sen Katarzyny ... tego się nie da zaśpiewać i mało kto to zagra Tongue
Ok ;-) Na wycieczkach szkolnych nam nawet wychodziło, ale nie będę się upierać.

damian.s napisał(a):Czyli wychodzi na to, że Gośka ma już dwie solówki, w tym jedną wokalno-instrumentalną
Jaką instrumentalną? I jaką w ogóle drugą :?: Confusedhock:

Jak będziecie kupować stopery do uszu to może dostaniecie zniżkę w sprzedaży hurtowej :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   10-05-2014, 20:20
#65
No Sen Katarzyny właśnie byłby tą drugą solówka :-) Truskafka twierdzi że tego nie da się zaśpiewać i mało kto to zagra, ale skoro piosenka pojawiła się na liście, to znaczy że chyba jednak ktoś potrafi ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
mraugorzata   10-05-2014, 20:22
#66
Na pewno nie zagrać :-P

Ale jestem na etapie rozkminiania bicia do Jesiennego wina z nadzieją, że kiedyś opanuję :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Noorbi   10-05-2014, 20:52
#67
Jak się dzisiaj nie zaczytam.... :roll: to jutro przy tytułach pojawią sie dodatkowe litery T i A gdzie T Arrow mam tekst i A Arrow mam akordy. Musze to jeszcze poukładać na stronkach Undecided
Acha nie znam grupy która zaśpiewała by Sen Katarzyny dlatego Gośka ucz się... będzie drugie solo.
Jurek S   10-05-2014, 20:55
#68
mraugorzata napisał(a):Na pewno nie zagrać :-P

Ale jestem na etapie rozkminiania bicia do Jesiennego wina z nadzieją, że kiedyś opanuję :-P
W wersji autora muzyki i tekstu nie jest takie trudne
https://www.youtube.com/watch?v=PUjDs11_xI0
Wersja Roczenia jest trudniejsza.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   10-05-2014, 21:02
#69
Może i proste te bicie ale na 6 strunach nie będzie już tak pełno brzmiało...
Rado   10-05-2014, 21:22
#70
Po dzisiejszych warsztatach bębniarskich "Sen Katarzyny" to ja Wam wystukam ;-) Jak to dziś leciało? - tikitiki tam, tikitiki tom ... :-P

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Strony (9):    1 ... 5 6 7 8 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.