Strony (9):    1 ... 5 6 7 8 9
JuraS   14-05-2014, 11:08
#81
Noorbi napisał(a):Kierowniku - Damianq wybierzmy jeszcze jakąś czytelnię :mrgreen: na spotkanie i będzie wszystko ;-) wiadome
No właśnie jeśli chodzi o spotkanie, to są dwie opcje - pierwsza, to tak jak napisała Mraugorzata - krótka wycieczka rowerem i jakieś ognisko gdzieś pod Lublinem. Tyle, że nie przychodzi mi żadne takie miejsce w bliskiej okolicy, gdzie można by rozpalić ognisko i posiedzieć - może ktoś zna jakąś fajną miejscówkę? No i dochodzi druga kwestia - niektórzy mogą chcieć przy ognisku przeczytać jakąś nowelkę :-P - a z ogniska trzeba będzie wrócić rowerem, a czytanie i rower raczej nie idą w parze :mrgreen:

Druga opcja to udajemy się bez rowerów do jakiejś czytelni np. w okolicy centrum i tam robimy spotkanie wspominkowe. Potem ewentualnie można się przemieścić na kozienaliowy koncert.

Jedyne fajne miejsce na ognisko jakie przychodzi mi do głowy to ,to nad jeziorkami Rejowiec i Duży Ług ;-) .Przy założeniu powrotu tą samą trasą jest to 68 km na Łukoila.A potrafimy się świetnie bawić bez mocnych powieści,może wystarczy nowelka "Radler z limonką" :-P :?: A po powrocie do Lublina i odstawieniu rowerów można jeszcze się udać do jakiejś powszechnie szanowanej biblioteki :->.

Pozdrawiam,
Jurek
Noorbi   22-05-2014, 18:29
#82
Hej ludziska... Żeby nie było, że nie ma śpiewnika. Jest TUTAJ w formir pdf. Drukować i uczyć się śpiewać. Obiecuję, że to nie jest forma ostateczna. Śpiewniki w późniejszym terminie będą drukowane przeze mnie.
Rado   22-05-2014, 21:08
#83
No piknie Panocku, dobra robota. Tylko nie wiem czy na pewno o tą wersję "Chryzantem złocistych chodziło" ... Na ognisku śpiewaliśmy inną :lol:

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   22-05-2014, 21:54
#84
No pięknie Noorbi :-) Jedną lukę zauważyłem - przy numerze 110. Żywioły nie ma tekstu ani akordów. Później przejrzę resztę, czy czegoś nie brakuje. No i teraz nie wiem czy mam już dziś wieczorem zaczynać ćwiczyć śpiewanie, bo skombinowałem sobie do posłuchania podobno fajną płytkę na wieczór, a tu wracam z ustawki i śpiewnik jest gotowy :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Noorbi   23-05-2014, 00:04
#85
A Żywiołów to nie mam do tej pory ale szukam po znajomych co mają bogate śpiewniki. Chryzantemy? Wiem o jakie Wam łobuzy chodziło... przez palce nie chciało mi to przejść i celowo są takie jako patriotyczne...
truskafka   23-05-2014, 14:01
#86
słowa to nie problem, z akordami gorzej ale poszukam

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Strony (9):    1 ... 5 6 7 8 9
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.