Strony (4): 1 2 3 4   
damian.s   13-05-2014, 11:20
#1
Jeśli pogoda będzie odpowiednia, tzn. nie będzie padać ani jakoś super uciążliwie wiać, to wybieram się trochę pokręcić po podlubelskich dróżkach. Na chwilę obecną nie wiem jeszcze w którym kierunku, prawdopodobnie południowe lub południowo zachodnie okolice Lublina, ale jeśli przyjdzie mi coś konkretnego do głowy, to może się to zmienić. Nawierzchnia - asfalty, drogi gruntowe polne i leśne. Dystans - myślę, że z 50km to będzie na pewno, podejrzewam, że może nawet 70-80km. Tempo oczywiście w pełni rekreacyjne. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.

[Obrazek: button-1421-black.png]
krzychu.c.m   14-05-2014, 08:12
#2
Jak nie będzie mokro to 75% jadę ;-)

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
JuraS   14-05-2014, 09:17
#3
damian.s napisał(a):nie będzie padać ani jakoś super uciążliwie wiać

Przy spełnieniu powyższych warunków ,przyjadę na 100% ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   14-05-2014, 09:23
#4
JuraS napisał(a):Przy spełnieniu powyższych warunków ,przyjadę na 100% .
Panowie zróbcie kilka km za mnie ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   14-05-2014, 14:52
#5
Być może uda mi się wyrobić po egzaminie i również przyjadę. Jakbym miała się chwilę spóźnić to będę dzwonić.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   14-05-2014, 14:56
#6
mraugorzata napisał(a):Być może uda mi się wyrobić po egzaminie i również przyjadę. Jakbym miała się chwilę spóźnić to będę dzwonić.
Jak coś, to ja nie widzę problemu, żeby trochę przesunąć godzinę startu. Trasa już mi się w głowie wyrysowała i da się ją spokojnie przejechać nawet przy starcie o 11.30 lub nawet 12.00 :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   14-05-2014, 16:16
#7
damian.s napisał(a):
mraugorzata napisał(a):Być może uda mi się wyrobić po egzaminie i również przyjadę. Jakbym miała się chwilę spóźnić to będę dzwonić.
Jak coś, to ja nie widzę problemu, żeby trochę przesunąć godzinę startu. Trasa już mi się w głowie wyrysowała i da się ją spokojnie przejechać nawet przy starcie o 11.30 lub nawet 12.00 :-)

Za bardzo nie przesuwaj bo z domu nie dasz rady wyjść :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   14-05-2014, 16:32
#8
Nic nie przesuwajcie ;-) Jak zdążę to dobrze, jak mi będzie brakować 5-10 minut to będę dzwonić, a jak więcej to mówi się trudno ;-) Zresztą jeszcze nie wiem, czy w sobotę nie pojadę na roboty przymusowe na działkę :evil:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Janusz M   14-05-2014, 16:35
#9
Pogodowy przestój rowerowy zaczyna być dokuczliwy. Jadę o każdej porze i w każdą stronę.Pozdrowienia i do zobaczenia.
Mariobiker   14-05-2014, 19:22
#10
Jurek S napisał(a):Za bardzo nie przesuwaj bo z domu nie dasz rady wyjść
Gdyby Damian pospał nawet do g.14 ;-) to i tak bez problemu do wieczora dadzą radę :mrgreen:
Janusz M napisał(a):Pogodowy przestój rowerowy zaczyna być dokuczliwy.
Januszku wszyscy tak mamy ;-) Trzeba ryzykować, wczoraj nie zmokłem a dzisiaj dwa razy :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.