Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Kinga   24-05-2014, 07:20
#31
A czy w tym jeziorku w Rejowcu można się wykąpać? - brać kostium? ;-)
Jurek S   24-05-2014, 07:25
#32
Kinga napisał(a):A czy w tym jeziorku w Rejowcu można się wykąpać? - brać kostium? ;-)
Pewnie, że można się wykapać, tyko po co kostium :oops:
Przepraszam za małe OT z rana :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
JuraS   24-05-2014, 07:52
#33
Jurek S napisał(a):Kinga napisał/a:
A czy w tym jeziorku w Rejowcu można się wykąpać? - brać kostium?

Pewnie, że można się wykapać, tyko po co kostium
Właśnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Janusz M   24-05-2014, 08:30
#34
Chętnie posłucham wspomnień, opowieści, piosenek ZUBRA przy ognisku. Jadę.Pozdrowienia.
Mariobiker   24-05-2014, 13:12
#35
Dużo fotek proszę ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
radzik   24-05-2014, 13:42
#36
byłem, zostałem urwany więc wróciłem..
jak to ma być rekreacja, to nie wiem jakie tempo musi być na szybkich kółeczkach..
na 16 osób tylko Szymek :!: zachował się koleżeńsko i został, by dać kółeczko na podjazdach :!:
FOTEK mam mało, bo ciężko robić zdjęcia grupie, gdy są ciągle 500m przede mną Cry
a to co kupili w Garbowie i pochowali za pazuchy to normalnie brak słów :!:
damian.s   24-05-2014, 14:22
#37
Ogniska juz dogasa blask, braterski splecmy krag... Ruszamy do Lublina. Po powrocie i ogarnieciu sie lece na obiad do naszej czytelni, wiec bede tam pewnie juz okolo 18.30

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   24-05-2014, 15:19
#38
radzik napisał(a):byłem, zostałem urwany więc wróciłem..
jak to ma być rekreacja, to nie wiem jakie tempo musi być na szybkich kółeczkach..
na 16 osób tylko Szymek :!: zachował się koleżeńsko i został, by dać kółeczko na podjazdach :!:
FOTEK mam mało, bo ciężko robić zdjęcia grupie, gdy są ciągle 500m przede mną Cry
a to co kupili w Garbowie i pochowali za pazuchy to normalnie brak słów :!:
Radek, co się dzieje? Kogo jak kogo, ale Ciebie to chyba nie tak łatwo urwać :-P
Czy to jest ten znikający Peleton Cry

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   24-05-2014, 18:31
#39
Pierwszy :-) Dzięki wszystkim za przybycie, JuraS obawiał się, że pojedziemy we dwóch, a tu na w sumie było nas chyba z 18 osób.
Tak w telegraficznym skrócie. Było ognisko, były śpiewy, w Garbowie spotkaliśmy ks. Pawła ze swoją grupą, w Markuszowie tradycyjne spotkanie z autorem przewodnika, porcja map, folderów, paszportów, podobno będziemy na zdjęciu w nowym wydaniu przewodnika, na trasie załapaliśmy się też na szybkie ujęcia do filmu promocyjnego o gminie Garbów. Ponieważ było to spotkanie wspominkowe "po żubrze" to nie obyło się bez awarii - 2 gumy. A Radzik - no cóż, wczoraj nie odpowiadało mu, że teren, dzisiaj że asfalt - no nie dogodzisz :-) Coś więcej może napiszę później, zdjęcia również będą później, gdyż w tym momencie udaję się na drugą część spotkania wspominkowego :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
najszybszy   24-05-2014, 18:47
#40
Jestem w domku... dogorywam... ;-) :-D
Może nie będzie tak źle, ale to moja najdłuższa wycieczka rowerowa do tej pory. Po takich 50-km byłem zblazowany, a tym razem przejechałem 83.
Dziękuję za miłe towarzystwo, fajnie się z Wami jechało.
Dziękuję za uratowanie mnie w Garbowie - to mi się przytrafił kapeć. Osobę która dała mi dętkę proszę o nr konta na PW, zapłacę i dodam coś na dobry browar :-)
Cieplutko Was pozdrawiam i do następnego wyjazdu :-)
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.