Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
JuraS   24-05-2014, 18:50
#41
radzik napisał(a):byłem, zostałem urwany więc wróciłem..

jak to ma być rekreacja, to nie wiem jakie tempo musi być na szybkich kółeczkach..

na 16 osób tylko Szymek zachował się koleżeńsko i został, by dać kółeczko na podjazdach
No nie wiem Radzik co się stało z Twoją formą,nie chcę myśleć ,że za dużo izotoników bo przecież sportowcy nie piją :mrgreen: .Musisz umówić się na treningi z Szymkiem i szybko wrócisz do formy :-D .Szymek ma 11 lat i przejechał z nami 80 km.Gratulacje ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
mar_cin_   24-05-2014, 19:14
#42
Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas w imieniu swoim, Szymka i mamy Szymka ;-) ( za wsparcie i wyrozumiałość ). Żona leży na leżaku i odpoczywa po przejechaniu z nami kilkudziesięciu kilometrów :-) Szymek zadowolony z nowego rekordu przejechanych kilometrów . :-D


pozdrawiamy Szymek , Magda i Marcin

mar_cin_
kofi   24-05-2014, 20:49
#43
Dotarłem i ja Smile dziękuje bardzo za fajna jazdę Smile do zobaczenia na tygodniu . Zaliczyłem jeszcze zalew i wróciłem zona która czekała do 16 :] Wyszło mi 104 km. TU moja trasa i kilka fotek
radzik   24-05-2014, 20:53
#44
Jurek S napisał(a):Czy to jest ten znikający Peleton

Jurku, tu akurat są blisko, bo ich jeszcze widzę.. :-(

To raczej były takie odległości (ostatnia osoba wjeżdża na górkę lub jest tuż za nią) Cry
Jakub.P   24-05-2014, 20:58
#45
Radzik bierz przykład z Karoliny Wink

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Bondi   24-05-2014, 21:08
#46
Dziękuję za fajny wyjazdSmile Trasa, jeziorko, ognisko, kierownictwo a przede wszystkim towarzystwo miodzioSmile Trochę się zmęczyłem nie powiem... Nie wiem ile przejechałem bo mi bateria padła Sad Do następnego Smile
Yanq   24-05-2014, 22:37
#47
Więc... Najpierw było z wiatrem i często z górki. Na miejscu pełnowymiarowe ognisko w pięknych okolicznościach przyrody -full rekreacja. Bez pośpiechu, był czas na spokojną zmianę dętek które w obydwu przypadkach ujawniały się gdy właśnie kończyliśmy popas :mrgreen: więc popas się przedłużał. Później już tylko trzeba było do domu wrócić... i żadna 16 nie wchodziła w grę ;-) Ciepło dziś było, wiaterek okazał się zbawienny choć ja i tak wypiłem 4litry płynów na tych 83km
Moi mili muszę to napisać: Szymon który był dziś naszym towarzyszem razem z rodzicami jest Mistrzem Polski w... no właśnie dopiszcie nazwę tej dyscypliny. W każdym razie jeździ/skacze rowerem po torze. Bardzo miło było mi Ciebie poznać. Życzę wielu sukcesów!
No i
fotki ode mnie

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
JuraS   24-05-2014, 23:42
#48
Ja również pięknie dziękuję wszystkim za sympatyczne towarzystwo ;-) .Było wesoło i fajnie.Prawdziwa rekreacja ;-) .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   25-05-2014, 01:37
#49
Dziękuję wszystkim za ten wieczór :-) tyle na dziś, mam nadzieję że wstaniecie do jutra, znaczy się do dziś :-) jutro cos więcej :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Bart   25-05-2014, 02:12
#50
I ja dziekuje w imieniu swoim, jak i Szymona_sq oraz holdenowskiego.
Aktualnue siedziny i jemy kanapki.
Milo bylo poobcowac z wami chociazby przez swiatlowody telegonni komorkowej, tak bardzo sie lubimy, tak rzadko widziimy, moze dla wirkszosci z was to nic, ot spotkanie i tyle, ale dla mnie to cos wiecej.
Serdecznie pozdrawiam. Wracam do kolegow.

Edycja;
Koledzy spia, chrapia, wiec tak mimo ich zaklocania, nszlo mnue, jak zawsze nachodzi o tej porze :arrow https://www.youtube.com/watch?v=Wnx2g4L ... ata_player

Terenikiem to ciągnikiem.
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.