Strony (13):    1 ... 9 10 11 12 13   
Yanq   08-09-2014, 00:28
1) Jesteśmy
2) Było fajnie
3) Dziękujemy
Kończąc tę trochę przydługą wypowiedź wrzucam fotki żeby ustawka była zaliczona

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
radzik   08-09-2014, 07:10
nie chciało mi się robić selekcji, więc tylko poobracałem Arrow klik

Cytat:W Lublinie część grupy znowu się połączyła, bo jadąc z dworca PKP spotkaliśmy Anię i Radzika - ale tak plątali się w zeznaniach dokąd jadą
musiałeś mnie z kimś pomylić, ja od 19 siedziałem już w domku i się nigdzie nie ruszałem :roll:
krzychu.c.m   08-09-2014, 07:17
Eliza, Marzenka dzięki za podciągnięcie mnie do Lublina, Mariusz fajna jazda, dzięki. ;-) ;-) ;-)

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
marza   08-09-2014, 10:05
Hallo. W końcu się wyspałam :mrgreen: . Dzięki wielki za super ustawkę ,oj działo się Idea .
A Domkowi nr 4 za przenocowanie :-P ;-)

Smile)))
Mariobiker   08-09-2014, 10:07
Fotki Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... amrot2014#

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Eliza   08-09-2014, 12:33
1) Zostałam OSZUKANA!!!
2) Zostałam ZDRADZONA!!! (W nocy nastąpił rozłam w obozie Papużek) ;-)
3) Kolano zostało całkowicie zatarte :-(

A z przyjemnych rzeczy...
Było CZADOWO, wesoło, głośno i było bardzo dużo pozycji różnego gatunku do poczytania, każdy mógł sobie wybrać coś dla siebie :mrgreen:
Wielkie dzięki dla Radka za stworzenie nam super dicha :mrgreen: i nie łam się Radku, że kula nie działała, muza była SUPER!
Równie wielkie podziękowania należą się Jankowi za całonocne śpiewy i pokazy tańca :-D :-D :-D
Damianek trochę się zdenerwował ale po przeczytaniu kilku książek zaskoczył mnie mocno swoim luzem ;-) :mrgreen:
Poranek również był cudowny ;-) żarty, śmiechy i muza, że nie wspomnę o wybornym śniadanku :-D
Wizyta w Wilkowyjach była kolejnym wesołym punktem :mrgreen: :mrgreen:
Potem nastał czas powrotu do domu, za który dziękuję wszystkim kręcącym :-D

Podsumowując WIELKIE DZIĘKI Wszystkim za super dwa dni :mrgreen: :oops: :-) :-D :mrgreen:

A tu kilka fotek https://plus.google.com/photos/10294059 ... viVpv7x-AE
JuraS   08-09-2014, 12:36
Eliza napisał(a):My dziewczyny zostałyśmy OSZUKANE Confusedhock:
EDIT:
JuraS tyrał półtorej godziny w lesie, więc nie czujemy się oszkuane przez niego :!:
Chciałbym w tym miejscu podkreślić również ciężką pracę w dżungli ,po zmroku,przy świetle czołówek,

Janka,MarcinaK ,Krzysia i Grzesia ;-) .
A póżniej było tak:
http://www.youtube.com/watch?v=vGVpdN404pI
Dzięki :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Rado   08-09-2014, 16:41
Widzę, że ktoś podobny do mnie był na prezentowanych tu zdjęciach. Ja tylko żałuję, że spóźniłem się na miejsce ustawki na skrzyżowaniu JPII/Kraśnicka, a nie chciałem już dzwonić byście zaczekali na mnie. Trudno, może za rok się uda :roll:
Sądząc po zdjęciach, dobrze się bawiliście :-P

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   08-09-2014, 20:16
Rado napisał(a):Widzę, że ktoś podobny do mnie był na prezentowanych tu zdjęciach.
Tak sobie oglądam zdjęcia i aż z ciekawości policzyłem - ta osoba na 20 zdjęciach występuje w pozycji zbliżonej do horyzontalnej :-P co stanowi prawie 30% wszystkich zdjęć z udziałem tej osoby :mrgreen:
Radku - może zechcesz to skomentować :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   08-09-2014, 20:33
damian.s napisał(a):ta osoba na 20 zdjęciach występuje w pozycji zbliżonej do horyzontalnej co stanowi prawie 30% wszystkich zdjęć z udziałem tej osoby
Oddziaływanie grawitacyjne jest skutkiem zakrzywienia czasoprzestrzeni przez różne formy materii :mrgreen: .[NEWTON-Ogólna teoria względności] :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (13):    1 ... 9 10 11 12 13   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.