Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
Jurek S   23-09-2014, 09:33
#1
Tak rozglądam się po tych naszych okolicach i szukam gdzie by tu można jeszcze pojechać coby chociaż kawałek był jakiś nowy. :-P
No więc wynalazłem taki szlak po drugiej stronie Wisły od Puław, przez Janowiec, Chotcza, Solec n. Wisłą. Powrót tak jak pielgrzymka jedzie z Lublina do Solca. A dokładnie to tak
http://ridewithgps.com/routes/6085979
A dlaczego szlakiem żółwia i dinozaura? Bo ktoś tak nazwał tamtą część szlaku :-D Jednak spotkania z żółwiem czy dinozaurem nie gwarantuję.
Trasa zasadniczo asfaltowa chociaż mogą wystąpić odcinki dobrej drogi gruntowej.
Warunkiem wyjazdu względnie dobra pogoda tzn brak opadów.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   23-09-2014, 09:44
#2
skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..


aa i uprzedzam komentarze Arrow Wielki Ptak nie jest dinozaurem :!:
damian.s   23-09-2014, 09:48
#3
radzik napisał(a):skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..
Przepraszam za OT, ale jak tylko zobaczyłem info o wycieczce, to pierwsza myśl była taka "ciekawe kiedy Radzik zrezygnuje bo nie ma gwarancji spotkania dinozaura" :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
arta   23-09-2014, 09:56
#4
radzik napisał(a):Wielki Ptak nie jest dinozaurem

A kto go tam wie? ;-)

http://news.nationalgeographic.com/news ... s-science/
Eliza   23-09-2014, 10:18
#5
Cytat:skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..

Jadzik, jeden powinien być.... Elizozaurus :mrgreen:
Jakub.P   23-09-2014, 10:34
#6
Jadzik jedź Smile Mnie nie będzie. Będziesz miał ustawkę tematyczną

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
mariox   23-09-2014, 10:39
#7
damian.s napisał(a):
radzik napisał(a):skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..
Przepraszam za OT, ale jak tylko zobaczyłem info o wycieczce, to pierwsza myśl była taka "ciekawe kiedy Radzik zrezygnuje bo nie ma gwarancji spotkania dinozaura" :mrgreen:
Przepraszam za OT, ale jak tylko zobaczyłem info o wycieczce, to pierwsza myśl była taka: ciekawe, kiedy Damian.s zapyta Radzika o to kiedy zrezygnuje bo nie ma gwarancji spotkania dinozaura :mrgreen:
Ale że Kuba nie jedzie, to sam nie wiem... chyba ciekawsza atrakcja by to była, niż ten Dinozaur (o żółwiu nie wspomnę) ;-)
Jakub.P napisał(a):Jadzik jedź Smile
No jedź Jadzik, zawsze to jakaś atrakcja mimo wszystko ;-). Zamiast Radzika ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
JuraS   23-09-2014, 11:16
#8
Jakub.P napisał(a):Jadzik jedź Smile Mnie nie będzie. Będziesz miał ustawkę tematyczną
W tej sytuacji :roll: nie pozostaje mi nic innego jak pojechać w odwrotnym kierunku :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
katka   23-09-2014, 11:24
#9
Eliza napisał(a):Jadzik, jeden powinien być.... Elizozaurus :mrgreen:
w takim razie niewykluczona obecność katkadaktyla ;-) :mrgreen:
Mariobiker   23-09-2014, 11:39
#10
JuraS napisał(a):W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pojechać w odwrotnym kierunku
Kombinujesz jak młody konik pod górę ;-)
katka napisał(a):w takim razie niewykluczona obecność katkadaktyla
To może i taki gad :mrgreen: jak ja się pojawi.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.