Strony (10):    1 2 3 4 5 6 ... 10   
JuraS   14-10-2014, 10:54
#31
damian.s napisał(a):Nie do końca tak może być. Jakiś rok temu z Jurasem i Jankiem jechaliśmy TLK do Puław - wszystkie miejsca rowerowe (całe trzy lub cztery, już nie pamiętam) były wolne - weszły trzy nasze rowery, zmieściłby się może jeszcze jeden lub dwa i koniec.
Wydaje mi się ,że rowery wisiały na wieszakach,dlatego już nie było miejsca :-) .Ale gdyby wszystkie rowery ustawiać na podłodze ,to może weszłoby 8-10 :-D .
Jurek S napisał(a):Niewątpliwie lepiej by było jechać z Warszawy do Lublina na rowerach.
Jurek S napisał(a):Pozostaje też sprawa kierunku wiatru, gdyby jakiś silniejszy wiał. A ten wg prognoz w niedzielę ma być raczej południowy W sobotę ma być północny
Trzeba również pamiętać koledzy mili,że generalnie kierunek Lublin-Warszawa,to jest jednak delikatnie z górki :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
Rado   14-10-2014, 12:13
#32
JuraS napisał(a):Trzeba również pamiętać koledzy mili,że generalnie kierunek Lublin-Warszawa,to jest jednak delikatnie z górki

Zdecydowanie tak :-)
http://www.strava.com/activities/193622296

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Jurek S   14-10-2014, 12:22
#33
Rado napisał(a):Zdecydowanie tak :-)
http://www.strava.com/activities/193622296
Ale Ty Radku chyba jechałeś właśnie z Warszawy? Czy rzeczywiście jest to odczuwalne?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Rado   14-10-2014, 12:45
#34
Jurek S napisał(a):Ale Ty Radku chyba jechałeś właśnie z Warszawy? Czy rzeczywiście jest to odczuwalne?
Jurku, i z i do :-)
Powyżej dałem track z odcinka Dęblin - Wawa, jest z górki, ale aż tak bardzo się tego nie odczuwa.
Tu ślad z trasy Wawa - Puławy: http://www.strava.com/activities/194412796

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   14-10-2014, 14:48
#35
Jurek S napisał(a):Pozostaje też sprawa kierunku wiatru, gdyby jakiś silniejszy wiał.
No to trzeba spokojnie poczekać ;-) bliżej weekendu zdecydujemy :-D

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Bart   14-10-2014, 15:41
#36
mariobiker napisał(a):No to trzeba spokojnie poczekać
No,
tylko spokój może was uratować,
a w ogóle to pierdaczycie się z tym wyjazdem, jakbyście od wczoraj zaczęli jeździć na rowerach, a celem ustawki byłby zalew.
A to pod górę, a to pod wiatr, dajcie spokój, jak są obawy, to może skorzystajcie z rady radzika - pociągiem w obie strony Idea
Ja tam wsiadłem na rower, pojechałem, dojechałem, nie płakałem.
Dziękuję.

Terenikiem to ciągnikiem.
mariox   14-10-2014, 15:47
#37
Bart napisał(a):Ja tam wsiadłem na rower, pojechałem, dojechałem, nie płakałem.
Dziękuję.
Ale Ty jechałeś chyba od Holdena i z powrotem :-P

Mariobajkerze, a powiedz mi... asfalty w 100%, czy asfalty a'la JureX ?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Mariobiker   14-10-2014, 20:44
#38
mariox napisał(a):Mariobajkerze, a powiedz mi... asfalty w 100%
Właśnie tak :-D
mariox napisał(a):czy asfalty a'la JureX ?
Żeby mi się rower u kurzył :mrgreen:

Patrząc na prognozy na niedzielę (siła i kierunek wiatru) to chyba na kołach do W-wy.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KrzysiekP   15-10-2014, 09:39
#39
No to niezła impreza się zapowiada na stadionie 40. urodziny Kinder Niespodzianki :-D :-D :-D

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
mariox   15-10-2014, 15:35
#40
Pytam Cię Mario, bo być może zdarzyłaby się szansa na wyjazd z Wami. Jeśli by się udało, to najchętniej pojechałbym szosą, stąd pytania ;-). Oba rowery mam poza domem, więc muszę zdecydować, który zabrać ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (10):    1 2 3 4 5 6 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.