Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
Yanq   11-11-2014, 22:17
#41
Ja również ze swojej strony dziękuję. Tak świętować to ja lubię! Moje fotki
Pozdrawiam też wszystkich z ustawki JurkaS - mimo rozdzielenia grup to dobrze, że jest sporo osób które w taki sposób chcą spędzać ten dzień.

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Meritok   11-11-2014, 22:41
#42
Dzięki za zajefajną ustawkę, po takiej ustawce nawet kapeć w drodze powrotnej(dzięki Janek za pomoc) nie był w stanie popsuć mi humoru.
Do następnego.
Judaas   11-11-2014, 23:33
#43
Yanq napisał(a):Tak świętować to ja lubię!

I mnie się podobało. Był czas na zadumę i czas na świętowanie w ten radosny dzień.
Muszę powiedzieć, że dzisiejsza ustawka pokazał mi so to jest lajtowe, rekreacyjne tempo. Nikt się nie urwał, nikt nie zgubił czy zawrócił. Wszyscy dojechali zadowoleni. Rewelacja. Odwiedziłem dziś miejsca, w których jeszcze nie byłem i za to również dziękuję.
Na konieć wrzucam małą niespodziankę. http://youtu.be/QYreFvIvBPA
JuraS   11-11-2014, 23:47
#44
Ponieważ zgodnie z przewidywaniami ,z przyczyn służbowych i rodzinnych,nie wyrobiłem się na żadną z dzisiejszych ustawek,zorganizowałem sobie ustawkę prywatną :-> .W trakcie jej trwania spotkała mnie przykrość w postaci dwóch kapci i uszkodzonej opony :-( .I tak sobie jadąc na drugim kapciu,prawie na obręczy,gnałem co tchu ,bo kleić mi się nie chciało :-? ,napatoczyłem się nieoczekiwanie na papużki ;-) .Będą w sytuacj podbramkowej machnąłem im tylko ręką i poleciałem dalej.Dziewczyny jeszcze raz przepraszam,że nie mogłem się zatrzymać :oops: .A przecież była szansa odbić Radzika,którego nie widziałem,ale który był pewnie gdzieś przykuty do drzewa Cry Ostatni kilometr rower niosłem do domu,gdzie go sprawnie zamieniłem na drugi i pojechałem dalej świętować ;-) :
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 9129217793

Pozdrawiam,
Jurek
darist   11-11-2014, 23:54
#45
JuraS napisał(a):gnałem co tchu

Ustępując miejsca na DDR pozostaje mi jedynie potwierdzić powyższe słowa :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Eliza   12-11-2014, 00:05
#46
JuraS napisał(a):napatoczyłem się nieoczekiwanie na papużki .Będą w sytuacj podbramkowej machnąłem im tylko ręką i poleciałem dalej.Dziewczyny jeszcze raz przepraszam,że nie mogłem się zatrzymać
Ależ Jurku my się nie gniewamy :->
Również spędziłyśmy wspaniały dzień. Były zdjęcia z lubelskimi Morsami, były niesamowite emocje podczas kibicowania Grzesiowi i innym zawodnikom "Godziny w piekle" (wreszcie mogłyśmy bezkarnie krzyczeć do woli :mrgreen: ) i była króciutka przejażdżka :-D
JuraS   12-11-2014, 00:09
#47
darist napisał(a):
JuraS napisał(a):gnałem co tchu

Ustępując miejsca na DDR pozostaje mi jedynie potwierdzić powyższe słowa :-D
W związku z powyższym pozostaje mi tylko przeprosić również Ciebie,Darku i wszystkich innych ,ewentualnie pokrzywdzonych :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
darist   12-11-2014, 00:11
#48
Eliza napisał(a):Ależ Jurku my się nie gniewamy

No właśnie :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
JuraS   12-11-2014, 00:15
#49
Eliza napisał(a):Ależ Jurku my się nie gniewamy
To się cieszę :-D .
Eliza napisał(a):wreszcie mogłyśmy bezkarnie krzyczeć do woli
Aha,aha, to się cieszę podwójnie :-D :-D .

Pozdrawiam,
Jurek
Yanq   12-11-2014, 00:18
#50
Judaas napisał(a):Na konieć wrzucam małą niespodziankę. http://youtu.be/QYreFvIvBPA
Woooow!!!!! -No Stary, prawdziwa niespodzianka, nikt nawet pary z gęby nie puścił! Dzięki ;-)

JuraSku - brakowało Cię dzisiaj u nas ale rozumiemy :-|

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.