Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
Meritok   11-11-2014, 09:05
#31
Trzasek, Proponuję żebyś więcej czasu spędzał na rowerze niż na forach, a zrozumienie samo przyjdzie.
Trzasek   11-11-2014, 09:47
#32
Cóż za szczelne środowisko.... Winszuję....

Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Danielw78   11-11-2014, 13:46
#33
Dojechałem choć było żal was zostawić po drodze,fajnie się jeździ w takim towarzystwie i atmosferze,
ale "wszystko ma swoje priorytety niestety" , także trzeba było gnać do domu.

do następnej ustawki :-D

www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


katka   11-11-2014, 18:28
#34
Mariuszku :!: To był zaszczyt :mrgreen: Panowie :!: Zrekompensowaliście mi brak moich Papużek ;-)
A wycieczka była taka jak powinna być, pod każdym względem. Nawet kiełbasa przedwyborcza była smaczna :-P Także tego, do następnego :-D


A co do naszego nowego kolegi, jest to moje jedyne forum, w którym uczestniczę tak intensywnie i obiecałam sobie, że będę do słowa pisanego podchodziła z dużym dystansem. Obiecałam sobie również, że jeżeli odpiszesz to nie podejmę rękawicy, albo odpiszę bez użycia ironii , sarkazmu czy złośliwości.
Znam definicję forum, ale, że jestem nieszablonową osobą pozwalam sobie rozszerzyć tą definicję. Tak to jest w życiu, że nie musisz się zgadzać ze wszystkim i ze wszystkimi a dyskusja o tym to polemika, którą teraz w kulturalny sposób prowadzimy i to też można na forum robić. Nudno by było gdybyśmy tylko o rowerach gadali. Odbywały się tu większe kłótnie i nikt nie zginął, więc moim zdaniem jeżeli dwie osoby wymieniają się zdaniem to się nikt inny nie powinien wtrącać a szczególnie świeży nieznający tematu. Tak to twoje odczucie, toleruję to, ale nie muszę akceptować. I w gruncie rzeczy dlatego Cię zaatakowałam, masz rację. Jestem tutaj niewiele dłużej niż Ty, ale zdążyłam się zżyć z tymi ludźmi i traktować ich bardzo ciepło, bez względu na poglądy. Nie będę przepraszać, że mam swoje zdanie i je głośno mówię a ty nie powinieneś się dziwić, że ludzie mi przytakują bo to właśnie różni to forum od innych, znamy się w realu i dlatego wiemy na co możemy sobie pozwolić. Trzeba się najpierw otworzyć na ludzi a i ty będziesz miał swoje "szczelne" środowisko.
Dlatego bardzo Cię proszę nie staraj się mnie obrazić tutaj na zasadzie, że czegoś nie umiem, np. zrozumieć definicji forum lub czytać ze zrozumieniem, bo ani mnie to poruszy, ani ktoś kto mnie zna w to nie uwierzy. To jest moje odczucie. Być może się nie dogadamy, ale zgodzę się, nie ma co bić piany i z chęcią przybiję z tobą "piątkę" bądź po ludzku podam ci rękę. Ba, podyskutuję z tobą na rożne tematy jeśli tylko będziesz chciał, bo po mimo iż w moich oczach miałeś słabe wejście to nie oznacza że i my nie znajdziemy wspólnego mianownika. W sumie jeden już mamy jeździmy na rowerach ;-)
Przepraszam za OT, taki mój długi rozbudowany pierwszy OT ale wybuchłabym ;-) gdybym się nie wygadała :-P
Pozdrawiam nowego forumowicza i do zobaczenia :-)
Mariobiker   11-11-2014, 18:29
#35
Wielkie dzięki dla Wszystkich, którym się chciało :-D Odwiedziliśmy wszystkie zaplanowane miejsca poruszając się z prędkością turystyczno-rekreacyjną :mrgreen: Pogoda dopisała, ekipa także więc nie mogło być inaczej niż zajefajnie. Na koniec załapaliśmy się na "kiełbasę przedwyborczą" ;-) i inne atrakcje.
Do miłego i jeszcze raz dziękuję :-D Fotki Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... /11112014#

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
radzik   11-11-2014, 18:48
#36
spodnie do prania :roll:
katka   11-11-2014, 18:50
#37
radzik napisał(a):spodnie do prania :roll:
na szczęście był pampers :mrgreen:
Lech   11-11-2014, 19:03
#38
Dzięki za tematyczną rekreację, z historycznym rysem, przy okazji 11 listopada :-) Dobrze było się z Wami przejechać choć część trasy, poświętować pozytywnie (a Warszawie trwają zamieszki).

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
truskafka   11-11-2014, 19:16
#39
Heh, można Was nazwać grupą czerwoną Tongue, na Jurkowej ustawce królował kolor niebieski i odcienie Tongue.

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Mariobiker   11-11-2014, 20:42
#40
truskafka napisał(a):można Was nazwać grupą czerwoną Tongue, na Jurkowej ustawce królował kolor niebieski i odcienie Tongue.
I dlatego potrzebne były dwie ustawki ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.