Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
Yanq   09-11-2014, 20:59
#11
Skoro mówicie, że nie będzie ulewy to się dopisuję ;-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
katka   10-11-2014, 18:26
#12
Pogodę dzisiaj sprawdziłam osobiście ;-) więc zapowiada się ciekawa wycieczka, w zacnym towarzystwie :mrgreen:

P.S. do Damianka
Zdjęcie z dzisiejszego sprawdzania na SB o 12.22 i 12.39 :-P
Trzasek   10-11-2014, 22:56
#13
Może i jestem młodym forumowiczem, ale takie odbijanie piłeczki kilka postów wyżej to w moim odczuciu lekka dziecinada.... Jestem zarejestrowany na wielu forach i sądzę że rywalizacja i konkurowanie miedzy sobą publicznie jest trochę bee... To tylko taka moja skromna opinia nie uwłaczając nikomu... Pozdrawiam....

Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Mariobiker   10-11-2014, 23:03
#14
Trzasek napisał(a):Może i jestem młodym forumowiczem, ale takie odbijanie piłeczki kilka postów wyżej to w moim odczuciu lekka dziecinada....
Hamuj koleś piętą :-P

Trzasek napisał(a):Jestem zarejestrowany na wielu forach i sądzę że rywalizacja i konkurowanie miedzy sobą publicznie jest trochę bee...
Jaka rywalizacja :?: Jurek robi ustawkę z krótkim dystansem ( dla rodzin z dziećmi itd ) a ja coś dla tych co lubią pokręcić troszkę więcej ot i cała filozofia :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
katka   10-11-2014, 23:16
#15
Trzasek napisał(a):Może i jestem młodym forumowiczem, ale takie odbijanie piłeczki kilka postów wyżej to w moim odczuciu lekka dziecinada.... Jestem zarejestrowany na wielu forach i sądzę że rywalizacja i konkurowanie miedzy sobą publicznie jest trochę bee... To tylko taka moja skromna opinia nie uwłaczając nikomu... Pozdrawiam....
Zawsze oceniasz ludzi, których nie znasz? Znam tych ludzi osobiście i nadal nie odważyłabym się ocenić ich publicznie :roll: Poznaj ich i dopiero oceniaj Undecided
Gratuluję życia "forumowego" widocznie taki jest Twój prawdziwy wizerunek świata rzeczywistego.
I co? Miło być ocenianym po pozorach? :-P
Danielw78   10-11-2014, 23:17
#16
Jeżeli tylko wstanę tak rano :mrgreen: ...przybywam

www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Trzasek   10-11-2014, 23:22
#17
Zawsze oceniasz ludzi, których nie znasz?

A czy ja kogoś oceniam?? Stwierdziłem tylko że cytowanie posta zdanie po zdaniu i komentowaniu go to dla mnie lekka dziecinada.......

Czytamy ze zrozumieniem co??
Mariobiker   10-11-2014, 23:31
#18
Trzasek napisał(a):Czytamy ze zrozumieniem co??
Piszemy co nam ślina na język przyniesie co ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
katka   10-11-2014, 23:36
#19
Trzasek napisał(a):Czytamy ze zrozumieniem co??
Uuuuuuu, wyższy poziom forumowicza się nam trafił :-P Nie sądziłam, że trzeba rozumieć co się czyta Confusedhock:
Trzasek napisał(a):w moim odczuciu lekka dziecinada....
Trzasek napisał(a):Stwierdziłem tylko że cytowanie
Moim skromny zdaniem, jest to forma wyrażania opinii, ale mogę się mylić, bo jestem tylko na jednym forum :roll: a na co dzień nie mam obycia z realnymi ludźmi :mrgreen:
Jakub.P   10-11-2014, 23:40
#20
Ciekawa dyskusja Smile Aż miło zacytować klasyka:
Cytat:I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem,
A com widział i słyszał, w księgi umieściłem.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.