Strony (2):    1 2
Kuba   09-10-2009, 19:13
#11
Ja nie jeździłem cały miesiąc. Jak wstanę i będzie słaba pogoda na latanie to też się wybiorę. Aha... Ja jadę ze Świdnika także byłbym wdzięczny za jakieś namiary na ten stary most. Nazwy ulic albo coś.
branio   09-10-2009, 19:21
#12
Kuba napisał(a):Ja jadę ze Świdnika także byłbym wdzięczny za jakieś namiary na ten stary most. Nazwy ulic albo coś.
Tu masz linka do tracka od Jurka z innej ustawki (i wątku). Początek trasy to właśnie stary most.

Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
qula   09-10-2009, 20:40
#13
Proponowana trasa do Milejowa http://www.bikemap.net/route/333604

Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
branio   10-10-2009, 07:17
#14
Przykro mi, ale choróbsko zamiast kończyć, chyba się dopiero zaczyna. :-(
Szkoda takiej fajnej wycieczki.

Miłego kręcenia.

Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
qula   10-10-2009, 15:25
#15
Poranna grupa właśnie wróciła :mrgreen:

Było nas trzech i tempo było lajtowe

moje dane:
dyst: 105.87km
średnia prędkość 20.3km/h
trasa : http://www.bikemap.net/route/333974#lt= ... 2&z=11&t=0

fotki: http://picasaweb.google.pl/quczabson/10 ... iUxM6U9wE#

ps. tempo było lajtowe tylko do Świdnika gdzie Wiesio oświadczył że jest głodny i przyspieszyliśmy znacznie :-)

Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Kuba   10-10-2009, 20:25
#16
lub....
do Świdnika gdzie ja się odłączyłem i mogliście przyspieszyć. Wink

Dzięki za wspólny wypad.
Wieśko   10-10-2009, 20:27
#17
Wieczorem chciałem być już w domu, więc zrezygnowałem z wyjazdu popołudniowego Gdzie oczy poniosą i nastawiłem się na wyjazd z qulą.
Mimo, że trasa była z góry zaplanowana, ale były momenty, kiedy na bieżąco obieraliśmy kierunki - takie wyprawy lubię. Było więc coś z jurkowego tematu.
Pogoda była wspaniała, był czas na wylegiwanie się nad Wieprzem i piękne krajobrazy.
Dzięki chłopaki :-)

[quote="Kuba"]lub....
do Świdnika gdzie ja się odłączyłem i mogliście przyspieszyć. Wink

Kuba, nikt nie miał zamiaru pędzić, kiedy podziwialiśmy uroki. Sam rozumiesz - jak wycieczka trwa dłużej niż 6 h to zaczyna ssać :-D , a że ze Świdnika droga raczej znana, więc można było widoki oglądać po łebkach ;-)
Jeżeli ktoś miałby mieć jakieś kompleksy, to tylko ja... chłopcy maratonowcy :mrgreen:
qula   11-10-2009, 08:54
#18
Wieśko napisał(a):Jeżeli ktoś miałby mieć jakieś kompleksy, to tylko ja... chłopcy maratonowcy

ta ;-) a kto nam cały czas uciekał

a wyjazd turystyczny jest właśnie po to żeby się przejechać, pooglądać okolicę, wypić gorącą herbatkę :-), poleżeć na słoneczku, pogadać o rowerach lub helikopterach :-D

do następnego

ps. w Lublinie też mnie zaczęło ssać

Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.