Strony (8):    1 ... 3 4 5 6 7 8   
Biszcz   02-09-2015, 08:44
#41
Wiec jak to będzie o której start a o której koniec? Rozumiem ze każdy ma w piątek dojechać do Frampola i tam start tak?
mariox   02-09-2015, 08:51
#42
Biszczu, przeczytaj wątek dokładnie. Zdanie po zdaniu, słowo po słowie, zwłaszcza pierwszy post. A potem jeszcze raz zadaj pytanie :-)
Poza tym, nie widzę Cię na liście osób jadących, a ta jest już zamknięta.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   02-09-2015, 09:25
#43
mariox napisał(a):Można też zamówić coś na kształt pierogów lub innego żarcia
Te pierogi na zamawiamy na miejscu czy już można się deklarować? :-D
Bo dobre były :-) (prawie jak te, co robi moja babcia ;-) )
I proponuję w tym roku, żeby chętni zrobili zrzutę na kiełbę na ognisko, a nie jak rok temu: ktoś pojechał, nie powiedział i tak wyszło ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
mariox   02-09-2015, 09:37
#44
Gocha, żarcie po powrocie w sobotę możliwe (niekoniecznie pierogi, choć pomysł był dobry), kwestia do ustalenia na miejscu (no bo będą mieli przecież cały dzień na przygotowanie zanim wrócimy, albo pół dnia, zanim wróci grupa DamianSa :-P).
Zakup kiełbasy w sklepiku niedaleko proponowałem, ale tylko Damian sie skusił na to, żeby pojechac i kupić :-P

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
truskafka   03-09-2015, 21:33
#45
Planowany jest grill czy ognisko? Bo muszę określić profil mięsny mojego wyjazdu Smile

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
mraugorzata   03-09-2015, 21:38
#46
truskafka napisał(a):Planowany jest grill czy ognisko? Bo muszę określić profil mięsny mojego wyjazdu Smile
2w1 ;-)
To jest tak, że tam jest miejsce na ognisko, a nad ogniem jest ruszt grillowy ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
mariox   03-09-2015, 22:26
#47
Asia, takie coś tam jest. Mam nadzieję, że Twoja porcja się tam zmieści ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marecky   03-09-2015, 22:39
#48
wszystko wskazuje na to, że podtrzymam tradycję i do Dyli przyjadę tylko na jeden dzień... wszystko się niedługo wyjaśni jak mi się noga zagoi z lekka

dlatego jeśli ktoś rozważa wyjazd na jeden dzień (i Kierownik pozwoli na jakieś ekstra duszyczki) to proponuję śledzić wątek bo jak pojadę to będą dwa wolne miejsca w busiku

termin - NIEDZIELA

ostatecznie podam info w późniejszym terminie w odrębnym poście
Danielw78   04-09-2015, 08:10
#49
Z chęcią się z Tobą zabiorę !
W zeszłym roku byłem też tylko 1 dzień i tak było extra 8-)

www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Biszcz   04-09-2015, 09:48
#50
A jeśli tak to w jakich godzinach bys wyjeżdżał z Lublina w niedziele?
Strony (8):    1 ... 3 4 5 6 7 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.