Strony (4): 1 2 3 4   
Darou   11-09-2015, 16:35
#1
Ktoś by reflektował ogarnięcie tematu / grę jak co roku?

W drogę!
ArtiArt   11-09-2015, 17:21
#2
Ja mam chęć :-)

Pozdrawiam
ArtiArt
Bart   12-09-2015, 01:00
#3
Dareczq, dopiero wrzesien Idea nie badz taki predki, uwazaj na detki , ubiegles mnie, mialem pytac, czy ktos tu jeszcze oprocz roweru i tak modnego w ostatnich czasach - biegania, ma ochote na cos bardziej rozrywkowego.
Ale ze kolega Artur ma chec, rozumiem na organizacje ;-) , to bardzo ladnie z jego strony i juz sie nie wtracam, czekam tylko na informacje.
Dziekuje.

Terenikiem to ciągnikiem.
ArtiArt   12-09-2015, 11:47
#4
Kolego Bartku dziękuję za zwrócenie uwagi. Moja wypowiedź nie była precyzyjna. Mam chęć na granie. :mrgreen:

Pozdrawiam
ArtiArt
radzik   12-09-2015, 11:57
#5
siatkówka jest dla dziewczyn.
mraugorzata   12-09-2015, 12:27
#6
radzik napisał(a):siatkówka jest dla dziewczyn.
To coś dla Ciebie ;-)

Ja bym chciała, ale nie w środy. I pasowałoby mi pykanie piłki w towarzystwie RL, a nie jakichś obcych mających radochę z ustrzelenia kogoś w twarz ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
KermitOZ   12-09-2015, 15:08
#7
mraugorzata napisał(a):pasowałoby mi pykanie piłki w towarzystwie RL, a nie jakichś obcych
Pachnie mi tutaj zamykaniem się i robieniem dream teamów, zamiast otwierania się na nowych forumowiczów Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Lech   12-09-2015, 15:19
#8
Jak radzik się nie będzie cykał to i ja będę pykał :mrgreen:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
mraugorzata   12-09-2015, 15:39
#9
KermitOZ napisał(a):
mraugorzata napisał(a):pasowałoby mi pykanie piłki w towarzystwie RL, a nie jakichś obcych
Pachnie mi tutaj zamykaniem się i robieniem dream teamów, zamiast otwierania się na nowych forumowiczów Wink
Więc może wytłumaczę o co chodzi.
Nie mam absolutnie nic przeciwko temu, żeby ktoś przyprowadził kolegę, koleżankę, brata, siostrę itp. Chodziłam 2 sezony na siatkę i sezon 2012/2013 był według mnie fajny, bo przychodzili ludzie, którzy chcieli się dobrze bawić, powygłupiać, pośmiać i spędzić razem czas ;-)
W sezonie 2013/2014 zaczęło przychodzić coraz więcej osób, które prawdopodobnie amatorsko trenowały siatę i dla których to nie była zabawa, a gra jak o mistrzostwo. Rozgrywanie piłek tylko między sobą (bo ktoś inny na bank zepsuje akcję, a tutaj będzie pewniak) i gra ze śmiertelną powagą- mi osobiście ta atmosfera się nie podobała i w pewnym momencie zrezygnowałam. Nie tylko ja wracałam poobijana potem do domu :-?
W 2014/2015 nie chodziłam, nie wiem jak było ;-) Więc nie oceniam.

Nie mam też nic przeciwko graniu z lepszymi ;-) Bo tylko w ten sposób jest szansa rozwijać się. Jednak mam wrażenie, że tamte osoby przychodziły tylko złoić nam skórę, bez integrowania się i żadnej z nich nigdy potem nie widziałam na rowerze :roll:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
patkos   15-09-2015, 19:23
#10
Ja chętnie pogram w tym sezonie Smile.
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.