Strony (3): 1 2 3   
damian.s   06-11-2015, 10:26
#1
Mam ochotę wybrać się na jakąś niedużą pętelkę do Lasów Kozłowieckich. Trochę asfaltu, trochę dróg leśnych, polnych itp. W sumie może z 50-60km. Tempo bardzo rekreacyjne, powrót raczej za dnia ;-) Warunek jest jeden - dobra pogoda, tzn. brak jakichkolwiek opadów, wskazane słońce. W przypadku opadów nie jadę, w przypadku mgieł i ogólnie szaroburego klimatu jeśli pojadę to pewnie zmienię trasę i nie będą to Lasy Kozłowieckie.

Jak ktoś ma ochotę to zapraszam.

[Obrazek: button-1421-black.png]
makary   06-11-2015, 12:36
#2
a mogę prosić jakąś mapę bo pewnie dołączył bym gdzieś po drodze

Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
damian.s   06-11-2015, 12:46
#3
Mapy nie będę przygotowywał, po trasa będzie tworzona na bieżąco. Ogólny zarys jest taki - start z parkingu przy skansenie, wyjazd z Lublina ul. Zbożową w kierunku północnym, pierwsze kilka kilometrów asfaltowe trasą na Michów, potem będę chciał zjechać gdzieś na boczne drogi w kierunku Dąbrówki, potem przez lasy w kierunku Starego Tartaku, a potem gdzieś w kierunku Pólka i Dysa - ale którędy dokładnie to wyjdzie w niedzielę. To wszystko oczywiście przy założeniu ładnej słonecznej pogody. Jeśli warunki będą inne to trasa może się drastycznie zmienić.

[Obrazek: button-1421-black.png]
ArtiArt   06-11-2015, 13:46
#4
Damian mam takie małe wątpliwości odnośnie jazdy po całonocnym czytaniu.

Pozdrawiam
ArtiArt
damian.s   06-11-2015, 13:50
#5
Arturze, noc się obecnie kończy gdzieś między godziną 5 a 6 rano, co daje jeszcze prawie sześć godzin na doprowadzenie się do stanu normalnego funkcjonowania ;-) Poza tym bez przesady, może całą noc nie będziemy czytać, przecież to wzrok może wysiąść ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   06-11-2015, 15:55
#6
damian.s napisał(a):W sumie może z 50-60km. Tempo bardzo rekreacyjne, powrót raczej za dnia Warunek jest jeden - dobra pogoda, tzn. brak jakichkolwiek opadów, wskazane słońce. W przypadku opadów nie jadę, w przypadku mgieł i ogólnie szaroburego klimatu jeśli pojadę to pewnie zmienię trasę i nie będą to Lasy Kozłowieckie.
Jechałby,ale za zimno,za daleko i za szybko. Wybieram się w niedzielę na rower ,30 -40 km.tempo jak na masie.

Cytat: To wszystko oczywiście przy założeniu ładnej słonecznej pogody. Jeśli warunki będą inne to trasa może się drastycznie zmienić.
Mam przed sobą najnowszą prognozę pogody:
temperatura + 14 C Confusedhock: ,możliwe przelotne opady :?: ,wiatr 25 km/h w porywach 50 km/h :!:
Biorąc to wszystko pod uwagę proponuję trasę :
Łukoil na JPII-Stary Gaj-ul.Lipska-Las Dąbrowa-Las Prawiedniki-Las Żabia Wola-pstrąg z rożna[albo izotonik,albo i jedno i drugie]-Las Krężnica Jara-scieżka obok torów-Zemborzyce-Stary Gaj-Łukoil na JPII.

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   06-11-2015, 16:03
#7
JuraS napisał(a):-pstrąg z rożna[albo izotonik,albo i jedno i drugie]
A wiesz Juras, że początkowo myślałem o pstrągu w Prawiednikach. Ale jeśli pogoda będzie odpowiednia to będą chyba jednak Lasy Kozłowieckie - trasa zbliżona do tego co jeździliśmy we dwóch rok temu.

[Obrazek: button-1421-black.png]
JuraS   06-11-2015, 16:52
#8
damian.s napisał(a):trasa zbliżona do tego co jeździliśmy we dwóch rok temu.
Oczywiście ,pamiętam ;-) .Z aparatem w ręku :-D .

Pozdrawiam,
Jurek
makary   06-11-2015, 20:16
#9
Jurek o której planujesz być w Prawiednikach nie będę musiał cisnąć 30km na ustawkę ?

Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
JuraS   06-11-2015, 23:11
#10
Makary,jeszcze nie wiem czy pojadę,prognozy pogody są marne,ma być deszczowo i wietrznie.
Gdybym jechał dam Ci znać w niedzielę ok.10, na priv.

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.