Strony (10):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 10   
holden   30-03-2016, 11:12
#41
Damianku, agro dalej aktualne? Z tego co widzę strona się nie ładuje, a stare przysłowie mówi, że jak czegoś nie ma w necie to nie istnieje Wink

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
truskafka   30-03-2016, 12:41
#42
Ja swoje miejsce zwalniam, nie dostałam wolnego....

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
damian.s   30-03-2016, 19:17
#43
holden napisał(a):Damianku, agro dalej aktualne? Z tego co widzę strona się nie ładuje, a stare przysłowie mówi, że jak czegoś nie ma w necie to nie istnieje Wink

Agro cały czas aktualne, dzisiaj rozmawiałem z właścicielką i interes cały czas funkcjonuje Wink

[Obrazek: button-1421-black.png]
damian.s   01-04-2016, 23:21
#44
Dwie propozycje dojazdu dla tych którzy ewentualnie skorzystają z usług PKP:
Najprostsza: https://ridewithgps.com/routes/12853518
Wersja przez Palmiry: https://ridewithgps.com/routes/12883816

Trasy w miarę możliwości starałem się wyznaczać drogami o możliwie niedużym natężeniu ruchu lub ścieżkami rowerowymi. W obu propozycjach będą fragmenty dróg gruntowych, wg mojej wiedzy całkiem dobrej jakości (sprawdzane w Google Street View), także nawet z sakwami powinno bez problemu dać radę.

W przypadku osób które przyjadą samochodami, to pewnie w pierwszy lub ostatni dzień pobytu też wybierzemy się do Palmirów, jakąś trasę jeszcze wymyślę.

[Obrazek: button-1421-black.png]
holden   12-04-2016, 12:00
#45
Z ciekawostek to jeszcze jest http://www.baza-przewodnikow.pl/ciekawe ... unkier-prl tam jeszcze nie byłem Big Grin

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
damian.s   13-04-2016, 11:02
#46
Ponieważ do wyjazdu zostało nieco ponad 2 tygodnie, prosiłbym aby powoli przymierzać się do określenia kto będzie dysponował samochodem i ile osób mógłby zabrać. Tak jak już pisałem wcześniej, w miarę możliwości zachęcam do wyboru dojazdu na miejsce samochodem*), tak żeby pociąg zostawić jako wyjście awaryjne dla tych co na samochód się nie załapią. Chciałbym uniknąć sytuacji, kiedy wszyscy zdecydują się na pociąg i na dworcu okaże się że jednak wszyscy się nie zmieszczą, bo np. będą jeszcze inni rowerzyści.

Co do samego rozkładu pociągów to wygląda to tak (jeśli komuś zależy na wcześniejszych lub późniejszych godzinach, to proszę o samodzielne sprawdzenie):

Opcja nr 1 (z przesiadką w Dęblinie)
7:27 (Lublin) - 8:41 (Dęblin) - Przewozy Regionalne, są miejsca dla rowerów, godzina oczekiwania na przesiadkę w Dęblinie
9:44 (Dęblin) - 11.50 (Warszawa Zachodnia) - Koleje Mazowieckie, są miejsca dla rowerów, transport rowerów za darmo.

Opcja nr 2 (bezpośrednia)
7:52 (Lublin) - 10:29 (Warszawa Zachodnia) - TLK, z mojego doświadczenia pojedyncze miejsca dla rowerów (w sumie może zmieszczą się ze 3 rowery)
9:44 (Lublin) - 12:39 (Warszawa Zachodnia) - Intercity DART, w każdym wagonie są 2 miejsca dla rowerów (no albo w prawie każdym wagonie)

Pociągi dla opcji powrotnej wyglądają tak:
Opcja nr 1 (z przesiadką w Dęblinie)
13:32 (Warszawa Zachodnia) - 15:56 (Dęblin) - Koleje Mazowieckie
16:18 (Dęblin) - 17:28 (Lublin) - Przewozy Regionalne
lub
15:32 (Warszawa Zachodnia) - 17:47 (Dęblin) - Koleje Mazowieckie
16:32 (Warszawa Zachodnia) - 17:53 (Dęblin) - Koleje Mazowieckie
17:32 (Warszawa Zachodnia) - 19:47 (Dęblin) - Koleje Mazowieckie
20:23 (Dęblin) - 21:38 (Lublin) - Przewozy Regionalne

Opcja nr 2 (bezpośrednia)
15:16 (Warszawa Zachodnia) - 18:03 (Lublin) - Intercity (ale nie wiem czy DART), więc nie wiem jak z miejscami dla rowerów
16:41 (Warszawa Zachodnia) - 19:05 (Lublin) - Intercity, sytuacja z rowerami tak jak powyżej
17:45 (Warszawa Zachodnia) - 20:07 (Lublin) - TLK, z mojego doświadczenia pojedyncze miejsca dla rowerów (w sumie może zmieszczą się ze 3 rowery)

*) No dobra może być też dojazd rowerem, jak ktoś chce się męczyć w długi weekend ;-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
Lech   22-04-2016, 08:51
#47
U mnie sprawa się nieco skomplikowała, bo 2 maja muszę być w pracy Cry Wobec tego cały weekend nie wchodzi w grę. Plan mam taki, aby w sobotę 30 kwietnia dojechać samochodem, a w niedzielę pojeździć sobie z Wami. Mam jedno miejsce osobo-rowerowe na dojazd. Wracał będę w niedzielę, więc nie proponuję :-? Damianie, na którą w sobotę planujesz zebrać grupę do wieczornej odprawy?

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
damian.s   22-04-2016, 10:20
#48
Cytat: Damianie, na którą w sobotę planujesz zebrać grupę do wieczornej odprawy?
Lechu, myślę że wieczorną odprawę zrobimy jak wrócimy z trasy i się ogarniemy. O której godzinie wrócimy z trasy to ciężko powiedzieć, ale myślę że około 19 powinniśmy być już na miejscu i to nawet po prysznicu ;-) Ogólny plan na sobotę jest taki, że w okolicy południa większość osób pewnie dotrze już na miejsce, więc po południu zrobimy sobie jakąś niedługą trasę po okolicy, ale ile km i gdzie to jeszcze nie wiem.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Lech   22-04-2016, 10:52
#49
To ja też się piszę na sobotnią trasę :mrgreen:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
mani_73   25-04-2016, 23:13
#50
Ja niestety muszę zrezygnować z tej majowki :-( Życzę miłego pedalowania wszystkim...

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Strony (10):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.