Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: pomocy - jak nie dac sobie wcisnac kitu i kupic cos dobrego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ania J. napisał(a):widze ze z juliet 20 zaczyna sie problem robic-ponoc merida polska juz nie ma i nie ma skad zamowic dlatego-

no widzisz, czyli jednak miałem racjeSmile
wczoraj poszła chyba 20 ostatnia na Peowiaków. Dzis mamuśka zamówiła sobie 40v, na piątek ma byc. Tez wykonywane były telefony do dystrybutora i lipa własnie, 20-tek brak. Czterdziestek jeszcze około 40 sztuk ponoć...niby duzo ale chyba trzeba sie tak czy siak spieszyć Smile

pozdrawiam
Ania J. napisał(a):a 10v? rama 18?

wczoraj czy przedwczoraj napewno było...ale widzę,że w tej kwestii wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie to nie ma co sie zastanawiać , tylko jechac jutro z rana do sklepu, zamawiac co będzie w poszukiwanej ramie i będzie spokój Smile
Gary Fisher :mrgreen: , ja jestem bardzo zadowolona, u Witeski ze zniżką
Ania J. napisał(a):za tym scottem trzeba bedzie sie porozgladac

Podjedź do Interski na Zana
a w inżynierii stoi i czeka karbonowy Zaskar rozmiar M - piękna maszyna dla pięknej białogłowej :lol:
Arkus napisał(a):a w inżynierii stoi i czeka karbonowy Zaskar rozmiar M - piękna maszyna dla pięknej białogłowej :lol:

dobrze mówisz. dla pięknej białogłowy. tylko należy jeszcze dodać, że z zasobnym portfelem lub z dobrym sponsorem Smile
no i sprowadziłeś ewentualną białogłową na ziemię :-P
A z neta?Smile
Jeśli nie masz 188 cm wzrostu nie masz co się brać za 20"
No ale jeśli przymierzyłaś i nigdzie nie ma to może faktycznie kupić w internecie. Choć trzeba być świadomym niedogodności w przeglądzie gwarancyjnym, w gwarancji itp.
Oj bez przesady w rowerze trzeba zazwyczaj założyć kierownicę z mostkiem na sterówkę dokręcić koło i pedały. I to chyba tyle. Na serwis się daje do dystrybutora (z tym że ja np musiałem płacić o czym to gdzieś już pisałem). Naprawy gwarancyjne niestety to samo.

Jeśli chodzi o rowery klasy tego V-10 to wszystko jest praktycznie to samo w temacie osprzętu (mając na myśli nówki ze sklepów stacjonarnych). Więc tam chodzi o to byle by Ci rama pasowała.
Jeszcze znalazłem jednego pretendenta....
http://www.poreba.carrer.pl/index.php?do=prod&id=1291
Problem w tym że nie znam ceny i obawiam się że może być wyższa niż Scotta (bo firma dość mało znana). Tym też handlowali w inżynierii. Nie wiem czy te modele są w ogóle dostępne. Co jest coś w stylu Scotta o którym pisałem wcześniej. No i nie wiem czy są w amorze babskie sprężyny. Ale to trzeba albo napisać (na GG) albo zadzwonić albo przejść się do inżynierii i zapytać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8