Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: jogging
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ja w tą środę też nie mogę, ew. jak ktoś ma ochotę to chętnie potruchtam w czwartek
w czwartek i ja chętnie zrobię ze dwie pętelki
super :-) , 18.00 tam gdzie zawsze?
tak jest Smile
Dobra, to ja też będę jutro na 18 Tongue
A przepraszam , takie pytanie poza konkursem, bo tylko biegacie i biegacie i biegacie:
Wy w ogóle jeździcie na rowerach? Wy w ogóle macie rowery???

Pytam bo, kiedy pytają mnie... "Bart, holden to jeździ na rowerze?, czy on w ogóle ma rower?", odpowiadam: "nie wiem.."


Dziękuję za uwagę.
Bart napisał(a):A przepraszam , takie pytanie poza konkursem, bo tylko biegacie i biegacie i biegacie:
Wy w ogóle jeździcie na rowerach? Wy w ogóle macie rowery???

Pytam bo, kiedy pytają mnie... "Bart, holden to jeździ na rowerze?, czy on w ogóle ma rower?", odpowiadam: "nie wiem.."


Dziękuję za uwagę.

Bartuś, przecież my jesteśmy w dziale "Inne sporty ", to po cholerę nam rowery ??? :lol:
dzięki za kwadransik Wink
baja napisał(a):dzięki za kwadransik Wink

Było zimno, ciemno, halny wicheł szalał, syreny wyły i goniła nas chmura radioaktywna :evil:
ale jak Bart zarzucił disko polo to się od razu weselej zrobiło ;-)
Jeżeli ktoś poważnie myśli o bieganiu, niech się zgłosi! ja biegam prawie codziennie z okolic tesco przez następujące trasy: kraśnicka/ jana pawła/ wąwóz lsm/ ścieżka rowerowa wzdłuż bystrzycy/stary gaj- często je zmieniam i biegnę gdzie nogi poniosąWink Póki co zawsze towarzyszyła mi mp3, tudzież pies, ale ten drugi już ze mną nie chce biegać, bo się za bardzo rozleniwił Sad Mimo to wciąż uważam że posiadam zdolności motywacyjne 8-) Pozdrawiam!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9