Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.07 Rowerem w zapomniane miejsca historii Lubelszczyzny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
marcin84 napisał(a):Chętnie i ja zadebiutuję (+kolega), także można dopisać 2 osoby
Tym bardziej, że w Czesławicach mam babcię a pierwszy raz słyszę, że tam jest jakiś pałac Confusedhock:

Cieszę się, że dla wielu osób bedzie to niespodzianka. I nie bez przyczyny taki własnie tytuł rajdu.
To jeszcze zapowiadany regulamin konkursu
Regulamin konkursu na zakończenie Rajdu
„Rowerem w zapomniane miejsca historii Lubelszczyzny”
zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Rowerowy Lublin”
oraz losowania nagród rzeczowych.


1. Na zakończenie rajdu organizator przeprowadzi konkurs z nagrodami oraz rozlosuje nagrody rzeczowe wśród uczestników.
2. Konkurs będzie składał się z pytań sprawdzających co uczestnicy zapamiętali z informacji historycznej przedstawionej w poszczególnych miejscowościach.
3. Prowadzący zada pytanie, do którego zgłoszą się ci którzy będą znali odpowiedź. Prawdopodobnie zgłosi się więcej niż jedna osoba więc w drodze losowania (numerki) zostanie wybrana osoba, która udzieli odpowiedzi. Jeżeli odpowiedź będzie poprawna osoba ta otrzymuje nagrodę. W przypadku błędnej odpowiedzi losuje się kolejną osobę ze zgłoszonych.
4. Są trzy pytania i trzy nagrody. W stosunku do każdego pytania prowadzona jest taka sama procedura. Osoby, które zdobyły nagrodę nie biorą udziału w kolejnych etapach konkursu i losowań
5. W przypadku braku jakiejkolwiek dobrej odpowiedzi nagrody zostaną rozlosowane wśród uczestników.
5. Na zakończenie konkursu zostanie przeprowadzone losowanie nagród rzeczowych.
6. Każdy z uczestników będzie miał swój numer nadany podczas podpisywania Regulaminu wycieczki. Osoby, które nie podpiszą Regulaminu nie biorą udziału w losowaniu
7. Po wylosowaniu numerka zostanie on na podstawie podpisanych kart Regulaminu przyporządkowany do konkretnej osoby.
8. Kolejność nagród konkursowych i losowanych:
Konkursowe
- licznik rowerowy
- zestaw świateł (przód i tył)
- pompka rowerowa teleskopowa
Losowane
- smar do łańcucha
- smar do łańcucha
- bidon
- bidon
- dętka 26”
- dętka 26”
- dętka 26”
9. W konkursie i losowaniach nie biorą udziału osoby zaangażowane bezpośrednio w przygotowanie Rajdu
Ok, potwierdzam swoje przybycie. pozdrawiam :mrgreen:
Piszę w oddzielnych tematach bo i sprawy oddzielne.
Na dzisiaj tak wyglada lista uczestników rajdu
1. Jurek S .................2. Monika
3. Kamil .................4. Aga
5. Mindex ................6. asunday
7. Ifson ................8. truskafka
9. pinky ...............10. gelos
11. gelos ...............12. fishiagi
13. fishiagi .............. 14. pawelklys
15. pawelklys ...........16. Paweł K
17. darist ................18. kp
19. Aneta ............... 20. adi52a
21. Wanda ............... 22. Wanda
23. Hoskhi ................ 24. WombaTHTS
25. marcin84 ............ 26. marcin84
27. vostox ............ 28. Czukiewski
29. Czukiewski ......... 30. mani_73
31. Kicior ......... 32. marecky
33. Ola Drozd ......... 34. filipp122
35. Tomek Joński ...... 36. Kanciap
37. gibon....................38. Fitfreak
39. Fitfreak.................40. Fitfreak
41. Anna Gajda.......... 42. Anna Gajda
43. Anna Gajda...........44. matlublin1996
45. paul 67.................46. Jacek
47. Mateusz Rybaczek..48. B. Nowodworska
49. Basia Chocyk..........50. adia 52

W tym poście będę na bieżąco dopisywał uczestników.
dawno Was nie widziałem :-)
więc skuszę się na tą wycieczkę
Mnie też proszę o dopisanie :-)
Pozdrawiam :-)
Witam

Jestem nowy na forum więc w ramach małego offtopu pozwolę sobie się w tym miejscu ze wszystkimi serdecznie przywitać (mam nadzieję że zostanie mi to wybaczone Wink).

A teraz do rzeczy... proszę o dopisanie do listy uczestników mojej skromnej osoby w towarzystwie jeszcze jednego kolegi zwanego potocznie Gibonem który to o zgrozo nie posiada jeszcze konta na tym zacnym forum.
Nasze uczestnictwo jest niemal pewne no chyba że wystąpią jakieś extremalne warunki atmosferyczne tudzież inne nieprzewidziane nieszczęście ( odpukać...)

Do zobaczenia w niedzielę...
Zapowiada się ciekawa przejażdżka ;-) Proszę dopisać mnie z dwiema "Siostrami" :-D
Pojawię się :-D
Jadę Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12