Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.07 Rowerem w zapomniane miejsca historii Lubelszczyzny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Niestety lista jest zamknięta. Osoby, które są na liście mogą wziąc udział w rajdzie. Będę na bieżąco informował jeżeli zwolnią się miejsca.
Nawet jeśli by ktoś wziął swój prowiant, to nie może dołączyć?
to raczej nie kwestia prowiantu bo chyba i tak każdy będzie miał własny.
Ło, chyba nikt nie zabroni jechać 100m za grupą...
Ja niestety nie będę w niedzielę w Lublinie i taka fajna impreza mnie ominie. Mam nadzieję że powstanie jakiś zapis gps. Chętnie przejadę sobię tą trasą.
Gdzie można zobaczyć listę rezerwową ?
Póki co zwolniły mi się dwa miejsca i dopisałem kiciora i mani_73
Uwaga ogólna. To nie problem w tym, że na trasie bedzie nas dużo. I tak dzielimy się na grupy. Ale będziemy wchodzić na teren prywatnych posesji (Czesławice), a także do wnętrza (Palikije) gdzie umawiałem się z właścicielami na określoną liczbę osób. I jak sobie wyobrażają ci, którzy chcą jechać 100 metrów za nami? Będą czekać pod bramą (do pół godziny) aż my wyjdziemy?
I druga sprawa. Muszę o tym napisać. Zostawiamy miejsca w takim stanie jakim je zastaliśmy. Żadnych papierków, butelek, skórek po bananach itp. To my jako Stowarzyszenie później za to odpowiadamy.
Wyjazd o 10:00, rozumiem, że trzeba przyjechać deczko wcześniej? Czy wystarczy zjawić się 9:58? Big Grin
WombaTHTS napisał(a):Wyjazd o 10:00, rozumiem, że trzeba przyjechać deczko wcześniej? Czy wystarczy zjawić się 9:58? Big Grin

Dobre pytanie. Zapraszam deczko wcześniej bo trzeba będzie podpisać regulamin (podstawa do udziału w konkursie i losowaniu nagród). A to podpisywanie przez 50 osób zajmie trochę czasu.
O matko... a chciałem na 10 równo zajechać ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12