Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siatkówka 2011/2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Zapisujcie się, im więcej osób, tym taniej wszystko wyniesie !! ;-)
patkos napisał(a):Zapisujcie się, im więcej osób, tym taniej wszystko wyniesie !!

Kolego sympatyczn :!: , tylko pytanie: jak z komfortem ? , w tym przypadku - gry :-) .

Arrow http://www.youtube.com/watch?v=sHQN_vWhzPo


.
Bart napisał(a):Kolego sympatyczn :!: , tylko pytanie: jak z komfortem ? , w tym przypadku - gry :-) .
Arrow http://www.youtube.com/watch?v=sHQN_vWhzPo
Kolego sympatyczny: komfort specjalnie dla Ciebie: jak widać jest na liście 12 osób, tak więc raczej tłumów nie będzie. Także nic się nie bój - przestrzeń dla siebie odnajdziesz ;-)

Składka na 12 osób za 9 gier 1,5 godzinnych wynosi 540 pln czyli 45 pln na osobę, czyli 5 pln za pojedyncza grę.
Jeśli ktoś z osób wpisanych na listę będzie nieobecny w pierwsza środę (4 stycznia)- odezwijcie się do mnie to podam Wam konto, co by przelać kase i załatwić kwestie finansowe już na pierwszej siatce.

Tak sobie myślę, że jeśli jest ktoś kto miałby ochotę pograć, ale nie zdeklarował się, bo wie, że nie da rady grać we wszystkie środy - można do nas dołączyć na pojedyncze gry płacąc jednorazowo 5 pln za grę (wykorzystamy to na przyszłe granie).

Do zobaczenia :->
ja bym chętnie skorzystał z takiej opcji żeby przychodzić bez deklaracji bo od stycznia na prawdę nie wiem czy dam radę regularnie przychodzić... może się uda a może nie
Te pieniądze (5zł za jedną grę od osób spoza listy,) lepiej rozdzielić na koniec lutego pomiędzy osoby, które wpłaciły całość pieniędzy od razu. Będzie bardziej sprawiedliwie :-D.
Cytat:Te pieniądze (5zł za jedną grę od osób spoza listy,) lepiej rozdzielić na koniec lutego pomiędzy osoby, które wpłaciły całość pieniędzy od razu. Będzie bardziej sprawiedliwie :-D

Może tak być ;-) Tylko chętnie przekażę komuś tą funkcję rozdzielania :-P
hej,

niniejszym granie styczeń - luty rozpoczęte ;-)

Ostatecznie lista stałych grających wygląda tak:
1. Monika
2. Andrzej
3. Patrycja
4. Czarek
5. Krystian
6. Krzysiek
7. Łukasz
8. Ania
9. Marysia
10. Michał
11. Agnieszka
12. Grzesiek
13.Mariusz


Wszystkich chętnych do dołączenia się do gry w wybraną środę - zapraszamy!!! (20.30-22.00, Niecała 1, koszt:5 pln)


A ja dziękuję za wczorajszą grę. Dawno już z Wami nie grałam...
Jednak brakowało mi tej wesołej siatkowej atmosfery :mrgreen:
Dzięki również za fajną zabawę. To mój pierwszy raz na siatkówce z RL, ale z pewnością nie ostatni ;-)
Ja przepraszam za to co za chwilę napiszę, mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony, ale nie opuszcza mnie od wczoraj takie skojarzenie co do naszej gry: MECZ PIJANYCH WIEWIÓREK :mrgreen:

Było super. Smile
Dzięki.
Podczas gry było ekstra, tylko później tej kolacji nie dostałam... :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20