Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siatkówka 2011/2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Faktycznie, wczoraj mogliśmy "porozpychać się" po hali Wink. Było super, tylko pod koniec ze śmiechu siły mnie opuściły.
Przy którymś moim serwisie, patrząc na gibającego się przy siatce Michała i Krzyśka, skojarzyło mi się TO i z mojej strony grania już nie było :-P
Ja Król Julian z uwagi na częste tańce, okrzyki i doping nawet zdążyłem się spocić :oops:
Dzięki za udaną grę :-D
hej hej,

mam informację ze szkoły na Niecałej, że w związku z jakimiś tam wydarzeniami na sali gimnastycznej - nie możemy grać w najbliższa środę, czyli 25 stycznia b.r - odrobimy tą jedną środę w pierwszą środę marca.

A żeby nie było tego złego.. ;-) to może w najbliższa środę wybierzemy się wreszcie gdzieś posiedzieć (a nie tylko skakać i skakać :-P ).
Może powtórka ze Scrabli "U Fotografa" ? powiedzmy, że na godz. 20.00?

Kto chętny??
Posiedzieć czasem też fajnie. Ja chętna. Big Grin
na tą formę siatkówki to chyba nawet ja się skuszę :-P
potencjalnych siatkarzy oczywiście również zapraszamy ;-)
ja też postaram się zjawić :-) To co - spotykamy się już wewnątrz "U fotografa"?
chętnych tłumów nie widać...
ale widzimy się ;-) w środku :-)
Bardzo proszę o nie składania obietnic bez pokrycia...

Tym co przybyli dziękuję za wyśmienicie spędzony czas Smile
Ja również ekipie scrablowej dziękuję ze ubiegłotygodniową świetna grę ( a dzięki Truskafce vel Rozlewacz nawet dwie gry :-P ).

Jeśli ma ktoś ochotę dołączyć do naszego dziś już siatkowego grania - zapraszamy! ;-)

20.30. Niecała 1 jak zwykle ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20