Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.03, g.10, Skansen - Wiosenny Nałęczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dobrze, ze Twoja żona nie czyta tego forum Tongue
Nie to żebym był jakiejś innej orientacji... Panie na dzisiejszej ustawce bardzo motywowały mnie do jazdy! Ale żeby aż tak nas rozgrzewać, żeby rozbierać się do krótkiego rękawka? Wink
Nie wiem Michał, o co Ty mnie posądzasz. Pisząc "cieplej" miałem na myśli "milej", "sympatyczniej", co pozwala zapomnieć o niedogodnościach związanych z aurą. A Ty mnie od razu moją żoną straszysz :mrgreen:
mariox napisał(a):A Ty mnie od razu moją żoną straszysz :mrgreen:
Przepraszam, masz rację. Trochę przeholowałem... Straszyć żoną można tylko w najostrzejszych przypadkach Wink
Na rowerze pozwalam sobie na nieracjonalne myślenie, więc możliwe, że jutro to odczujęSmile)))
Ja też dzięki,było miło i fajnie się jechało.Na koniec musiałem kontrolować tlen w tylnym kole ale dałem radę,a i licznik zatrzymał się na 30km i nie wiem ile było u mnie pzdr.
dzięki za wyjazd, było miło... tylko ta przyczepność - chwilami zbyt dobra :mrgreen: ale z taką myślą kupowałem kiedyś te opony
chyba pora zmienić je na coś bardziej na teraz

jakby ktoś był ciekawy to dziś śmigałem na TYM, tylko 1,2 kg sztuka, więc całkiem lekkie :-P
Było duzo gadania przed ustawką, ale jak się okazało nie na darmo bo jak już napisano zebrała się pokaźna grupka. Dołączam się do podziękowań najpierw Kubie i wszystkim uczestnikom za przyjemnie spędzony czas. Generalnie ;-) bardzo rekreacyjnie mi się jechało, czasem tylko swoje trzy grosze wtrącałem i wyladowaliśmy w ładnych okolicznościach przyrody co za chwilę na zdjęciach. Piszę się na kolejne ustawki :-D
Maxi napisał(a):Jakub, czekam na następne ustawki, może tym razem dłuższy dystans? Big Grin

Spokojnie mam kilka pomysłów Smile
Dzięki za pierwszą w tym roku ustawkę ( mówię o sobie ) , niby jeszcze jest zima ale dzisiejsza pogoda bardziej przypominała lato , ludzi dużo nawet bardzo dużo , piękna słoneczna pogoda , w miarę sucho, co chcieć więcej , wiem nowych nie odkrytych tras , to mnie najbardziej kręci gdy nie wiem co jest za zakrętem , a co do dzisiaj , najbardziej zaskoczyli mnie wędkarze na wątpliwym lodzie na stawie w Nałęczowie , u mnie dystans 90km.
Pozdrawiam Piotrek
Udało mi sie w końcu wrzucić zdjęcia
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... w-CK9av7Hw
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11