Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: V Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jurek S napisał(a):Kuba, jedziemy wspólnie. Oni korzystają z naszego doświadczenia, a my np. nie musieliśmy się martwić

... mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości :mrgreen:
"mariobiker"napisał:... mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości
Zawarte znajomości na pielgrzymce mogą okazać się bezcenne :mrgreen: .
Hej,

zapraszamy wszystkich uczestników V Pielgrzymki na organizacyjne spotkanie przedpielgrzymkowe w najbliższy poniedziałek 8 lipca na godz. 17.30 do auli w Seminarium lubelskim na ul. Wyszyńskiego 6

Do zobaczenia :-D
Właśnie wróciłem ze sklepu "Dobre Rowery", sponsora Pielgrzymki RL.Zakupiłem korbę ,kasetę i łańcuch Shimano.Zniżkę otrzymałem :mrgreen: .Jak mówi mój kolega Marcin jestem cały zadowolony :lol: .
nie będe mogła przyjść na zebranie, ide do pracy na godz. 19 :-( czy mogę prosić o informacje dotyczące zebrania jakoś na pw :?:
A ja już odebrałem rowerek z przeglądu. W ramach tego cały napęd do wymiany (planowałem to) i na nowo odkrywam swój rowerek :-P . Muszę nauczyć się hamować bo do tej pory miałem z ABSami Wink
Czytam i jestem zszokowany Confusedhock: Jeden Jurek śmigał bez łańcucha,nie wspomnę o korbie,dopiero kupił,2 Jurek bez hamulców :-Macie Panowie resztę co powinien mieć rower,czyli ramę,koła,kierownicę o siodełku nie wspomnę. Piszcie ludzie jak Wy sobie radzicie na swoich rowerach :-D Jak pokonujecie kilometry.Jestem bardzo ciekaw :?: To będzie pielgrzymka na BYLECZYM :?: Chyba sklep Dobre Rowery zabierze cały sklep na wyjazd :-D
Tak sobie myślę, że ten serwis, to nie koniecznie przed, ale po pielgrzymce może się przydać :-P
Czy wtedy - dla tych co wrócą promocja dalej będzie obowiązywać?
Arcyk napisał(a):Tak sobie myślę, że ten serwis, to nie koniecznie przed, ale po pielgrzymce może się przydać :-P
Czy wtedy - dla tych co wrócą promocja dalej będzie obowiązywać?

Myślę, że tak. Ale jeszcze to potwierdzę
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Kuba, jedziemy wspólnie. Oni korzystają z naszego doświadczenia, a my np. nie musieliśmy się martwić

... mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości :mrgreen:

Spoko
myślę, że nie musisz brać pełnej sakwy pieniędzy na mandaty
natomiast będziesz miał okazję poznać świetnych ludzi
serdecznie pozdrowiam
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21