Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.09.2013, godz. 15.00, Stary most Kalina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
chetnie przyjade ale to bedzie moj 1 raz w tym roku na rowerze po dluzszej przerwie
Czy ktoś może dokładniej wskazać gdzie ten most jest ? Może się urwę wcześniej z pracy i do was dołączę :-)
Też sie wybieram trochę pojeździć z wami.
Khem, khem...
Można liczyć na 5 minutek poślizgu ze względu na spóźnialskich?
mraugorzata napisał(a):Khem, khem...
Można liczyć na 5 minutek poślizgu ze względu na spóźnialskich?

No dobra, specjalne 5 minutek dla Ciebie :-o
ja też wpadnę ;-)
Ktoś podrzuci numer do kogoś z userów na wycieczce? Spózniłem się :-)
wac0 napisał(a):Ktoś podrzuci numer do kogoś z userów na wycieczce? Spózniłem się :-)

Ja goniłem. I się udało.

Dzięki za super polatawkę. Oj było nas dziś sporo. Trasa ciekawa. Do następnego miłego.
Dzięki. Lajcik jak się masz, nawet był czas na leżing - smażing - plażing (ci, co mają wiedzieć, wiedzą o co chodzi :-P ).
Niestety bez strat się nie obeszło. Mój plecak pamiętający lata liceum (prawdopodobnie pamięta więcej niż ja) rozwalił się już pod sam koniec.
Testowałam dzisiaj nowe hamulce w rowerze (tzw. kij w szprychy) i powiem, że zatrzymało mnie w miejscu (kijek miał pewnie ze 2,5 cm średnicy) :-D

No i jeszcze endomodno focha strzeliło i nie pokazało mi pełnej DRÓŻKI do domu ;-(

Czekam aż Mani zaprezentuje tu swoją wieczną sentencje na ten temat :-P

Edit. Ale żeby był jakiś plus w tej pełnej dramatyzmu końcówce, to na Ułanów spotkałam Damiana wracającego ze swojej całodniowej ustawki ;-)

Edit. 2. Pat właśnie odkryłam próbki gleby na swoich ubraniach :-D Chcesz trochę do badań czy mogę je spokojnie wyprać? :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8