Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 13.09.2009 - Nadbużański Rajd Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam i zapraszam wszystkich miłośników dwóch kółek na PIERWSZY NADBUŻAŃSKI RAJD ROWEROWY.
Rajd odbędzie się w niedzielę, 13 września 2009 roku, na terenie gmin Sławatycze, Kodeń i Hanna w pow. bialskopodlaskim (woj. lubelskie). Sławatycze są jedynie 117 km od Lublina (jadąc rowerem można pojechać krótszą trasę - znam, mogę zaproponować zainteresowanym).
Początek imprezy - godzina 10.00.
Tempo - turystyczne, dostosowane do możliwości zgłoszonych uczestników
Atrakcje - zwiedzanie ciekawych miejsc w czasie rajdu, niezapomniane widoki oraz piękno i dzikość nadbużańskiej przyrody.
Trasa - ok. 70 km, głównie po asfalcie, płasko. Nawet bardzo płasko.
Stopień trudności - bardzo niski.
Opłaty - BRAK!
Dojazd - własny.

Strona WWW: http://rajd.nadbugiem.pl

Imprezę organizuję JA osobiście. Na zasadach non-profit. Nie wykluczam patronatu wójtów gmin, przez które będzie przebiegał rajd.

DLA PIERWSZYCH ZGŁOSZONYCH 30 (albo nawet 40) osób są UPOMINKI - mapki szlaku rowerowego w woj. lubelskim.
W przypadku kilku lub kilkunastu osób zainteresowanych mogę pomóc w transporcie rowerów (już za opłatą) oraz w zorganizowaniu transportu zbiorowego na kołach.

Chętnie pomogę również w zorganizowaniu noclegów, udzielę wszelkich informacji zainteresowanym.

Więcej informacji o imprezie: http://www.rajd.nadbugiem.pl

Zapraszam serdecznie,
pzdr.
brzmi bardzo fajnie, trasa ładna i dystans dla ludzi :-D i strona rajdu też zachęcająca :mrgreen:
tylko problem z transportem, rozumiem, że jeżeli byłaby większa ekipa to jest możliwość wynajęcia busa?
Ja już się zapisuję. Może namówię jeszcze jakiegoś znajomego.
jest możliwość wynajęcia busa. choć może się okazać, że taniej będzie pojechać kilkoma autami (ale oczywiście te auta trzeba mieć)

ja jadę na miejsce w sobotę, 12 września. wracam pewnie w niedzielę wieczorem.
mogę wypożyczyć przyczepkę i zabrać na nią kilka rowerów (w tym dwa swoje).

zainteresowani transportem rowerów musieliby więc rzucić jakieś parę złotych na wypożyczenie przyczepki.
podobne opcje możnaby zrobić z innymi autami, jeśli oczywiście znajdzie się odpowiednia liczba zainteresowanych.

Cichy pewnie dojedzie i wróci rowerem.
Także na razie widzę jedną chętną osobę z Lublina - Wawerka.
Czekamy na innych.

pzdr.
Oczywiście ja przyjadę rowerem
Jeśli faktycznie będzie możliwość wynajęcia busa, to ja się piszę na ten wyjazd.
Mocior Tomek napisał(a):Jestem z lublina i poszukuję chętnych rowerzystek ;-)
I to się nazywa bezpośrednia propozycja ;-)
Mocior Tomek napisał(a):(...)
Jestem z lublina i poszukuję chętnych rowerzystek ;-) (ostatecznie rowerzystów :-| )
(...)

Tomek, zajrzyj do działu Kobiety na rowery :-D
dzięki Jurek , racja , racja , trzeba różne furtki otwierać... :-)
no jak na razie mamy babski team na wersję dojazdową busową (Wawerka, Inula i ja). Tylko jakoś transport rowerów musimy wykminić.. ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7