Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Polskie "Elity"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
bezpieka napisał(a):Zjeść, nachlać się,
Właśnie dlatego się oburzyłem. Nie byłeś z nami więc nie pisz głupot.
bezpieka napisał(a):Jesteście "Pokoleniem Bylejakości", a mienicie się "Elitami"
Jesteśmy tylko grupą przyjaciół o podobnych zainteresowaniach a nie żadną "Elitą".
bezpieka napisał(a):bo gdy świętować będą godnie i z pozytywnym zaangażowaniem to Ty będziesz miął mniej pracy.
I tu się mylisz. Nie ma to najmniejszego wpływu na moją pracę.
Tak sobie myślę , czy można być jednocześnie złym i dobrym lub mądrym i głupim ….. zasługa dla bezpieki że zorganizował ustawkę patriotyczną ku czci dzisiejszego dnia, ale po jaką ch….. mu ta prowokacja i to w tym dniu …… , była CHWAŁA a jest NIESŁAWA ( dla niego).
piotr73 napisał(a):ale po jaką ch….. mu ta prowokacja i to w tym dniu …… , była CHWAŁA a jest NIESŁAWA ( dla niego).
Może lubi siać zamęt.
piotr73 napisał(a):Tak sobie myślę , czy można być jednocześnie złym i dobrym lub mądrym i głupim ….. zasługa dla bezpieki że zorganizował ustawkę patriotyczną ku czci dzisiejszego dnia, ale po jaką ch….. mu ta prowokacja i to w tym dniu …… , była CHWAŁA a jest NIESŁAWA ( dla niego).
Dziękuję!!
Po jaką cholerę pytasz?? Po to aby dotrzeć i wstrząsnąć tymi wszystkimi, co im "pachną" rozrywki, "niewybredne żarty", itp., a "śmierdzi" im zachowanie pamięci o tych, którzy im to umożliwili. Widać kto się odezwał i w jakim tonie. Wiem, że słowo pisane nie oddaje dobrze treści przekazu i dlatego staram się w mocnych słowach "uderzyć". "Jak dostaniesz w twarz to pierwsze twoje pytanie będzie: ZA CO ? ". I zaraz potem zaczynasz się zastanawiać. Wiec niech myślą Ci, którzy poczuli się że ich to dotyka. Niech czytają ze zrozumieniem i pomyślą nad swoimi postawami. Życzę konstruktywnych wniosków.
Doceńmy Bezpiekę. Bardzo się o nas martwi.
bezpieka napisał(a):Życzę konstruktywnych wniosków.
A ja życzę Ci większej rozwagi w dobieraniu słów gdy oceniasz innych.
mamut77 napisał(a):Bardzo się o nas martwi.
Chyba za bardzo.
Ech... dużo by mówić...
Nie lubię takich przepychanek!
Ustawka - spoko, komentarz - kicha niestety :-(

maYkel

bezpieka napisał(a):Chłopie sztuka czytania ze zrozumieniem jest trudna.

Jak widać jeszcze trudniejsza jest sztuka pisania ze zrozumieniem!
bezpieka napisał(a):Odezwą się zaraz Ci, którzy "byli z dziećmi", u chorej Babci, itp. Tu nie chodzi żebyście się tłumaczyli, tylko zastanowili się jakimi jesteście Polakami.......
Ja nie zamierzam się tłumaczyć co robiłem tego dnia, a już na pewno nie przed Tobą.
Ale o co chodzi, bo coś piszecie a nie wiem nawet "kto jest za a nawet przeciw"?
Stron: 1 2 3 4