Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Polskie "Elity"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
bezpieka napisał(a):Odezwą się zaraz Ci, którzy "byli z dziećmi", u chorej Babci, itp. Tu nie chodzi żebyście się tłumaczyli, tylko zastanowili się jakimi jesteście Polakami że świadectwo za Was dają "kostką brukową na ulicach" kolesie o zamaskowanych twarzach.
Wstyd i HAŃBA dla tych co nie poszli zamanifestować i dla tych co manifestowali niegodnie.

Zastanawiam się czy ma to być jakaś prowokacja, próba wzniecenia dyskusji czy może haniebny , niezwykle śmierdzący wyraz pogardy dla forumowiczów, którzy nie pojechali na jedyną słuszną ustawkę bezpieki? Mnie pachnie jednak, słabą prowokacją w złym stylu. Bo żadne "słuszne intencje" nie usprawiedliwiają opluwania koleżanek i kolegów. Jeżeli chcesz coś zmienić to dawaj dobry przykład. Byłeś na dobrej drodze ale wszystko zepsułeś swoją arogancją. Gratulacje. Warto też nadmienić, nawiązując do Twojej jakże "oświeconej"
wypowiedzi, że część osób uderzona w twarz leje na odlew, wybija wszystkie zęby, łamie żebra i dopiero po tym wstępie pyta się "za co?". Musisz uważać bo niektórzy mogą się zacząć zastanawiać co taka osoba, która "leje w twarz" robi w takim stowarzyszeniu jak nasze i czy chce dzielić z nią swój czas.
bezpieka napisał(a):Zjeść, nachlać się, pobawić się w niewybredne gierki słowne
Wzruszający ,mądry i piękny tekst prawdziwego polskiego patrioty.Szkoda tylko , że niekompletny.Zabrakło mi jeszcze oceny forumowiczów ,którym nie chciało się wziąć udziału w V Pielgrzymce Rowerowego Lublina na Jasną Górę.Wiadomo przecież że,prawdziwy Polak-patriota to katolik.Oprócz obżartuchów,pijaków i balangowiczów ,którym nie chciało się przyjechać na Święto Niepodległości są też szubrawcy,którzy nie uczestniczyli w pielgrzymce.I o nich też poprosimy o kilka słów oceny.
Judaas napisał(a):Musisz uważać bo niektórzy mogą się zacząć zastanawiać co taka osoba, która "leje w twarz" robi w takim stowarzyszeniu jak nasze i czy chce dzielić z nią swój czas.
Straszysz?? Czy może już złożyłeś rezygnacje z członkostwa w Stowarzyszeniu?? A może weźmiesz się do roboty w ramach stowarzyszenia. Bo z tego co wiem w tym roku jako członek nie wsparłeś swoja obecnością żadnej oficjalnej imprezy organizowanej przez RL. Ja w miarę swojego skromnego czasu pomogłem w dwóch i zorganizowałem dwie imprezy. Może rzeczywiście powinieneś się zastanowić, bo ty czasu dla Stowarzyszenia nie masz!!!

Juras może rzeczywiście cytowany fragment powinien być w cudzysłowie, bo jakoś strasznie was boli. Widocznie jest w tym jakieś ziarenko prawdy, które tak porusza wasze serca. Masz z tym jakiś problem???Może masz nie czyste sumienie i tak Cię gryzie. Jeżeli chodzi o pielgrzymkę to nie jest to żaden wyznacznik. Po pierwsze liczba miejsc jest ograniczona, a po drugie to "fałszywa religijność jest w modzie".

Widzę że kryzys "moralny" jest głębszy niż się wydaje. Ludzie zaczynają mieć problem z odróżnieniem "dobra od zła", a postawa hedonistycznej bylejakości z tolerancją dla wszystkiego i wszystkich tak im się spodobała że jak ktoś ma głos odmienny i mówi ogarnijcie się to jest "cham , kołtun i faszysta co chce im narzucić swoje chore poglądy".
Gratuluje dobrego samopoczucia.
Proszę, nie karmcie trolla, szkoda czasu Smile
KermitOZ napisał(a):Proszę, nie karmcie trolla, szkoda czasu Smile
Odezwał się Prezes Stowarzyszenie, który swoja postawa nic nie robienia i krytykowania (potrafi przyjechać na imprezę, nic nie ruszyć palcem i powiedzieć że w bufecie wody nie było) tego co robią inni daje "świetny" przykład pozostałym członkom stowarzyszenia.
Prezesie weź się do pracy, bo jeździć na rowerach wszyscy potrafimy.
bezpieka napisał(a):Odezwał się Prezes Stowarzyszenie, który swoja postawa nic nie robienia i krytykowania
No w krytykowaniu to nigdy ci nie dorównam Big Grin A co do przykładu to chylę czoło przed twoją postawą, i nie mam tutaj na myśli rajdu... Piękna reklama Stowarzyszenia, od razu widać, że Jego dobro leży ci bardzo na sercu... Aż przykro na to patrzeć. Tyle ode mnie, i tak złamałem zasadę i niepotrzebnie wdałem się z Tobą w dyskusję.
przykro mi to pisać, ale jeśli naprawdę myślisz, że ktoś powinien się wstydzić w związku z faktem, że nie poszedł manifestować tego, jak świętuje rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, to zwyczajnie jesteś ograniczony.

chyba się trochę zapędziłeś w wygłaszaniu ocen innych ludzi.

ale spoko. jak za rok zrobisz podobną ustawkę, to na pewno przyjadą na niej tłumy zawstydzonych rowerzystów. nie ogarniesz tego tłumu! Wink
Co prawda tak się wzruszyłem troską o moje sumienie, że miałem siedzieć cicho :-P, ale jeszcze słówko.

Bezpieka, jak już zejdzie Ci piana, bardzo poważnie zastanów się, nad tym jak się ma uczestnictwo w takim, czy innym święcie, do tego, co ludzie realnie mają w głowach. Z faktu, że pan Zdziś spod trójki nie poszedł nigdzie, a wolał choćby siedzieć z piwskiem przed tv, nie znaczy jeszcze, że d... ma swój kraj i nie jest świadomy jego historii. Tak samo jak fakt, że jakaś łysa pała polazła na jakiś marsz, wywrzaskiwać tam dziwne hasła z biało-czerwoną falgą w łapie, nie czyni z owego delikwenta patrioty. A gdzieś pośrodku będzie tatusiek z dwojgiem dzieci, który co prawda poszedł (bo to zawsze jakaś odmiana dla dzieciaków i niego), ale w sumie g... go interesuje, co się wokół niego dzieje, z historii to pamięta coś tam o bitwie pod Grunwaldem i że w trzydziestym dziewiątym zaczęła się druga światowa. I nawet nie będzie wiedział dlaczego to konkretne święto odbywa się akurat 11 listopada, a spróbować jeszcze takiego zapytać skąd - na przykład - wzięła się nazwa "ułani", to tylko wytrzeszczy ślepia. No ale wszystko z nim ok., przecież był i uczestniczył, nie?
Wyjechał człowiek na parę dni, nie zaglądał przez te parę dni w ogóle do internetu... no i teraz to już wiem, że to była dobra decyzja. Przynajmniej nie musiałem czytać wypocin niektórych forumowiczów, zarówno tutaj, jak i na fejsie Wink

EDIT: Dzisiaj, w drodze powrotnej piłem czekoladę w Nałęczowie. Szczerze nie polecam ;-)
Tak na spokojnie Rafale,nie pal tego co palisz.A jak już palisz to nie pisz.Nie mam nic do Ciebie,wezwałeś ludzi do zadymy.Po co?Ciekawe czy jak Biedronki były by otwarte w ten dzień i ludzie poszli by po zakupy zamiast na pochód to jakie Twoje zdanie na ten temat by było..A co do MAMROTA to też jest potrzebny taki wyjazd i nie tylko taki.Tyle z mojej strony bo mi klawiatura zaczyna na łaciński przechodzić ;-) ;-) ;-) ;-)
Stron: 1 2 3 4