Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Polskie "Elity"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
STOOOP 8-)
Czy wszyscy potrafią wziąć teraz głęboki oddech i powiedzieć, że padło o kilka słów za dużo?
Rafale chociaż znasz mnie to do Ciebie pierwsze te słowa kieruję i do kolejnych także, których poniosły nerwy (nie wszystkich)
We mnie też jest pewien smutek i delikatnie nawet gdzieś to sugerowałem, że potrafimy na różne imprezy się wybrać, a trochę czasu, chęci, motywacji brakuje nam w takich sprawach. Ale to są wybory w sumieniu każdego indywidualnie. Można tylko mówić, proponować, sugerować czy zachęcać.
mamut77 napisał(a):o bitwie pod Grunwaldem
mariox napisał(a):już wiem, że to była dobra decyzja

... a ja Wam powiem UWIELBIAM MARIOXA
... bo wyrwałem z całości, to co chciałem zobaczyć.

Na takie dysputy, czy jak to woli powakacje, zróbmy ognicho(bez ostrych narzędzi )i pogadajmy sobie.
Niestety ,potwierdzam, światło ekranu źle oddziałuję- i na mnie również.
Hyde Park z podobnymi tematami (około-kapliczkowymi, politycznymi, czy z rekordami Guinnessa w roku bodajże 1996) powinien być w realu- Wtedy mógłby ktoś , albo zrozumieć, albo przekonać innych do siebie.
Niestety powyższe posty mnie zdołowały- jestem tak tępy ,ze nie rozumie nic.

ps. ja tez nie lubię ruskich,przypalanych- no chyba ,ze Iwonka je zrobi, strawię to w pokorze.
Podsumowanie:
Jedynym zarzutem jaki macie do mnie to:
"Jak śmiałem wam zwrócić uwagę!!!"
Więc za rok zrobimy test:
Na 11.11 będą dwie ustawki (obu nie będę organizatorem żeby wam nie ułatwiać). Jedna jak zwykle, a druga "na pierogi do Bychawy, ciastko do Łęcznej, cebularza do Lubartowa lub jeszcze gdzieś indziej". Sami pokażecie kim jesteście.
Na koniec życzę wszystkim udanych wypraw rowerowych w dowolnym "celu" przez wiele kolejnych sezonów. Żebyście czerpali z nich satysfakcje i zadowolenie oraz nie zapominali o tym że jesteście Polakami.
Chwała i Pamięć Bohaterom, wstyd, hańba i pogarda dla tych co kalają ich pamięć.
bezpieka napisał(a):Sami pokarzecie kim jesteście.
My pokażemy jeśli już. Prawdziwy patriota nie kaleczy języka ojczystego:-)
bezpieka napisał(a):"Jak śmiałem wam zwrócić uwagę!!!"
No właśnie jak śmiałeś :-P
bezpieka napisał(a):hańba i pogarda dla tych co kalają ich pamięć.
Mógłbys wyjaśnić, w jaki sposób wspomniana pamięć została pokalana przez jakąkolwiek obecną tu grupę ludzi lub kogokolwiek indywidualnie (może być z nicka).
Gdybyś nie był pewien, co oznacza słowo "kalać", służę linkiem do Słownika Języka Polskiego (z pomocy którego, jak pokazałeś, powinieneś skorzystać również w innych przypadkach):
Link do słownika
Prezydent rozwiązał to zgromadzenie! Zamykam więc, zanim ktoś podpali pomarańczową tęczę. Dobranoc Smile
Stron: 1 2 3 4