Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Też bym chętnie sie zaopatrzył w strój RL ale muszę poznać wymiary bo jestem dużym człowiekiem i nie wiem jaki rozmiar wybrać.
Ciężko mi się odnieść do AtakSport ale zeszłoroczne stroje z TopPrint nie były złe, szczególnie spodenki i ich wkładka o wiele lepsza niż np Rogelli Lugo
Też może coś wezmę, tylko szkoda , że ten temat jest tak późno realizowany , w zeszłym roku było podobnie a stroje były gotowe dopiero na początku czerwca ..

ps. piotrek rozmiarówka z topprintu była taka , rozmiar XL możesz przymierzyć u mnie...ale obawiam się patrząc na twoje wymiary, że np koszulka będzie za krótka , znowu na xxl może być za luźna w klatce :-(
Iron79 napisał(a):obawiam się patrząc na twoje wymiary, że np koszulka będzie za krótka , znowu na xxl może być za luźna w klatce :-(

odwieczny problem :mrgreen:
Co do zamawiania strojów to proszę się póki co wstrzymać z tworzeniem listy chętnych itd. Rozmawialiśmy w gronie Zarządu, że trzeba tę sprawę przemyśleć itd. i dopiero jak coś ustalimy to damy zielone światło na zamawianie. Chodzi o to, żeby nagle się nie zrobiło tak, że każdy może na własną rękę, bez akceptacji Zarządu rozpowszechniać stroje w naszych barwach i z naszym logo. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość Smile
KermitOZ napisał(a):Chodzi o to, żeby nagle się nie zrobiło tak, że każdy może na własną rękę, bez akceptacji Zarządu rozpowszechniać stroje w naszych barwach i z naszym logo. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość Smile
I tak się stanie Prezesie ;-) spokojnie poczekamy.
CMT jest dobre. Jestem zadowolony z ich usług Smile
Ja bym sie tez pisał na długi rękaw rozm. L(krotki zamek) , co ze spodenkami ? Mi by się długie przydały bo krótkie mam z RL ;-)
Ja też czekam na możliwość zamówienia kompletu stroju RL i myślę że będzie to niedługo możliwe.
TomaS napisał(a):i myślę że będzie to niedługo możliwe
A na czym opierasz Tomaszu tak dalekosiężne ;-) stwierdzenia :?:
TomaS napisał(a):Ja też czekam na możliwość zamówienia kompletu stroju RL i myślę że będzie to niedługo możliwe.
Wszyscy zainteresowani muszą uzbroić się w cierpliwość. Sprawa strojów RL nie jest tak prosta jak się wszystkim wydaje. Logo RL jest symbolem stowarzyszenia i powielanie go nie jest prostą sprawą. W połowie marca odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" na którym Prezes i Zarząd zdecydują gdzie, kiedy i jakie stroje będą zamawiane. Ten post miał na celu sprawdzenie ile osób byłoby zainteresowanych strojami RL. Także tego sprawa rozstrzygnie się po 15 marca.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9