Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
mariobiker napisał(a):Tu nie ma nad czym dyskutować, zielony nie dorasta do pięt czerwonemu :-P
Haha, to samo miałem napisać, ale prawda jest taka, że i tak najlepszy jest niebieski :-P
damian.s napisał(a):mariobiker napisał/a:
Tu nie ma nad czym dyskutować, zielony nie dorasta do pięt czerwonemu :-P

Haha, to samo miałem napisać, ale prawda jest taka, że i tak najlepszy jest niebieski :-P

Damian niech będzie na remis, oba są najładniejsze :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Tu nie ma nad czym dyskutować, zielony nie dorasta do pięt czerwonemu :-P

A komu szkodzi dyskusja ? W końcu możecie także poznać zdanie innych osób a i tak decydujecie ostatecznie Wy jako Zarząd ;-)

Chociaż upieranie sie przy jednym ... idac tropem wydarzeń z Ukrainy ... ;-)

joke of kors ;-)
No to proponuję napisać do Cannondale-Liquigas żeby może wypuścili czarną wersję i do CCC Polsat, że chętnie byście z CCC jeździli, ale żeby była czarna, albo zielona. Nie ciągnijmy tematu, bo to naprawdę nic nie da. Nie każdy musi mieć strój RL, a ma on taką i taką kolorystykę, więc kto chce to kupi, a kto nie to nie. No i po co drążyć temat. Ja ze swojej strony mówię ostatni raz jasno i wyraźnie: nie ma takiej możliwości, żeby wypuścić stroje kolarskie z logo RL w innym wzorze niż oficjalny wzór, który zatwierdza Zarząd, a nasze stanowisko co do pomarańczowego jest twarde i się nie zmieni. Proponuję zakończyć dyskusję.
mariobiker napisał(a):zielony nie dorasta do pięt czerwonemu

Kij Panu w szprychy!

(sorry za OT)
KermitOZ napisał(a):nie ma takiej możliwości, żeby wypuścić stroje kolarskie z logo RL w innym wzorze niż oficjalny wzór, który zatwierdza Zarząd
Kurcze, to możeby odwołać taki zarząd na najbliższym walnym zgromadzeniu? :mrgreen:
Giggy napisał(a):A komu szkodzi dyskusja ?
Jaka dyskusja? ;-) :lol:
A może zróbmy koszulki Lublin Rowerem hm? Smile Cyknie się projekt, logo będzie tylko podobne Tongue Kolory różne...

Stanowisko stanowcze rozumiem, ale ucinanie dyskusji w sposób jaki zostało to zrobione trąca zamordyzmem i nie zachęca do wstępowanie w szeregi...

Inną jeszcze kwestią jest to, że forum to uchodzi za regionalne forum rowerowe (a nie forum stowarzyszenia). Wiąże się to z tym, że chcąc nie chcąc musicie brać głos ludzi pod uwagę. Jeśli nie chcecie to jasno trzeba by powiedzieć, że jest to nasza piaskownica i my tu rządzimy już przy rejestracji userów. Zapewniam, że szybko powstała by alternatywa (nie rozsądzam czy lepsza czy gorsza) i wielu rezygnowało by z aktywności na form właśnie z powodu zaprezentowanej postawy.

Żeby nie było! Daleki jestem od rewolucjonizowania. Po prostu przeżyłem już kilka razy takie sytuacje i wiem, że takie ucinanie rączek do niczego dobrego nie prowadzi...
pawlaczyskis napisał(a):A może zróbmy koszulki Lublin Rowerem hm?

Obawiam się że wtedy na każdej ustawce każdy miałby inną koszulkę Smile
Velo napisał(a):Obawiam się że wtedy na każdej ustawce każdy miałby inną koszulkę Smile

no to co ? ważne że logo jest ważne :-D
mraugorzata napisał(a):mariobiker napisał/a:
zielony nie dorasta do pięt czerwonemu


Kij Panu w szprychy!

Gośka ale przecież Twój rowerek jest jasno zielony ;-)

Velo napisał(a):Kurcze, to możeby odwołać taki zarząd na najbliższym walnym zgromadzeniu? :mrgreen:
Na forum jesteś od niecałych czterech miesięcy a siejesz zamęt :-P

KermitOZ napisał(a):Nie każdy musi mieć strój RL, a ma on taką i taką kolorystykę, więc kto chce to kupi, a kto nie to nie.
Po pięciu latach większość już rozpoznaje stroje RL. Są charakterystyczne i niech tak zostanie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9