Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czasowo leniwa Kozłówka, 01.03, godz.10.00, Spół. Pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
niemiec napisał(a):Proponowałbym skręcić wcześniej w ul. Spacerową, dojechać do Leonowa i dalej skręcić na Wolę Niemiecką mijając to błoto. Smile
Po zjeździe ze Spacerowej na "główną" po rzucie beretem ;-) dojeżdżacie do w skrętu na Wolę Niemiecką i będziecie mieli czysto, sucho i przyjemnie :mrgreen: (sprawdzone osobiście http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xndqtxikgkutliew )
mariobiker napisał(a):(...)
Po zjeździe ze Spacerowej na "główną" po rzucie beretem ;-) dojeżdżacie do w skrętu na Wolę Niemiecką i będziecie mieli czysto, sucho i przyjemnie :mrgreen: (sprawdzone osobiście http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xndqtxikgkutliew )
I tak zrobimy, dzięki za wszystkie sugestie :-D
Jureczq, kierowniku "Czasowo Leniwej Kozłówki" właśnie odwołałem wyjazd do Kamienia i grzecznie pytam, czy mogą z Wami.
mariobiker napisał(a):Jureczq, kierowniku "Czasowo Leniwej Kozłówki" właśnie odwołałem wyjazd do Kamienia i grzecznie pytam, czy mogą z Wami.
Bardzo, wielce się cieszę, że zaszczycisz nas swoją obecnością :mrgreen: Ale ten Kamień miej na uwadze bo ja kiedyś wproszę się na niego do Ciebie ;-) Byle tylko nie w przyszłą niedzielę bo znowu mam zajętą. :-|
Jurek S napisał(a):Bardzo, wielce się cieszę, że zaszczycisz nas swoją obecnością
Miło usłyszeć takie słowa, zwłaszcza z ust Kierownika :-)
Jurek S napisał(a):Ale ten Kamień miej na uwadze bo ja kiedyś wproszę się na niego do Ciebie
Nie ma najmniejszego problemu.
Chętnie się przyłącze . Jeśli tempo ma być leniwe :lol: i nie przekroczymy średniej 23 na całej trasie ...
Arkoni napisał(a):Chętnie się przyłącze . Jeśli tempo ma być leniwe :lol: i nie przekroczymy średniej 23 na całej trasie ...
Nie wymieniaj takich liczb. Takie liczby na tej ustawce są zabronione :-P
No i przy okazji, warto ciepło się ubrać może być trudno o rozgrzanie się na trasie :roll:
Jeśli mnie żona wypuści to się przyłączę chętnie ;-)
Jak mi Żona pozwoli pojadę :lol:
Jurek S napisał(a):No i jak zdążę kupić kartę do kamerki to będzie test filmowania :-o
I jak Jurku? Kupiłeś? Bo nie wiem czy mam jakoś elegancko się ubrać ... ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11