Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Czasowo leniwa Kozłówka, 01.03, godz.10.00, Spół. Pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Rado napisał(a):I jak Jurku? Kupiłeś? Bo nie wiem czy mam jakoś elegancko się ubrać ... ;-)
Bardziej elegancko od ubrania się na pomarańczowo to już i tak się nie da na ustawkę Wink
Grzesiek, pomarańczowy strój to dopiero jak będzie ciepło, teraz to ino onuce, baranica i kufajka, hej ! :lol:
Żeby nie było OT - Jurku, jak tam Twój amorek - działa? - rusza się w tą i nazad ? Wielcem niespokojny o jutrzejszą ustawkę, czy dojdzie do skutku ?
Rado napisał(a):(...)
Żeby nie było OT - Jurku, jak tam Twój amorek - działa? - rusza się w tą i nazad ? Wielcem niespokojny o jutrzejszą ustawkę, czy dojdzie do skutku ?
U mnie nie ma to, tamto :-P Amorek jaki jest musi dać radę. A kamerka też już przetestowana, całe 16 GB czeka :lol:
Jeżeli całe 16 GB to wpadnę z wnukiem, myślę że się zmieścimy Undecided
And55 napisał(a):Jeżeli całe 16 GB to wpadnę z wnukiem, myślę że się zmieścimy Undecided
A tego wnuka to będziesz w krzesełku wiózł? :-D
Gdyby był w krzesełku wystarczyło by 8 GB, a my będziemy na dwa pojazdy. A co, jak wnuk to w becie? :lol:
Trochę w nocy drobny deszczyk postraszył, ale już sie rozjaśnia :mrgreen:
Do 10-ej się przejaśni
Arkoni napisał(a):Do 10-ej się przejaśni
I takie podejście do sprawy podoba mi się :-D
Jurek S napisał(a):Trochę w nocy drobny deszczyk postraszył, ale już sie rozjaśnia
U mnie już nic nie kapie ;-) Zakładam błotniki i w drogę :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11